<

ZEBRACOMP.sk pre Vás prináša ponuku viac ako 3500 modelov repasovaných notebookov s 2 ročnou zárukou za skvelé ceny. Windows v cene. Na sklade notebooky značky HP, Dell, Lenovo, Apple či Fujitsu. Skvelé biznis modely preverené užívateľmi po celom svete môžete mať aj vy ale za podstatne lepšie ceny. Tieto repasované notebooky sú vhodné pre študentov, domácnosti, školy a firmy.

Ako si z takéhoto množstva správne vybrať ten pravý pre Vás? 

V dnešnej dobe nemusíte byť IT špecialista na to aby ste si správne vybrali. Stačí si dať doporadia priority ako sú

1. účel naktorý bude Váš nový repasovaný notebook slúžiť

2. výška investície, ktorú plánujete

3. čas ako rýchlo chcete mať vášho nového pomocníka pred sebou

Pri výbere podľa účelu sa zamerajme na to ako a kde budeme notebook používať. Zohľadnime aj to či ho budeme mať doma na stole alebo ho budeme aj často prenášať, prípadne či budeme pracovať v teréne. Toto sú veľmi zásadné momenty vo výbere lebo podľa toho si už lahko vyberieme veľkosť uhlopriečky, výkon batérie či hmotnosť zariadenia. 

Do správneho výberu okrem fyzických rozmerov treba zohľadniť samozrejme aj požiadavku na výkon. Tu sú kľúčové otázky aký silný výpočtový výkon budeme k našej spokojnosti potrebovať. Či sa teda bude jednat povedzme o bežný kancelársky notebook alebo workstation s nadpriemerným výkonom, ktorý zvládne povedzme strih videa či prácu v grafických programoch. Tu Vám podávame pomocnú ruku prostredníctvom navigačného menu kde nájdete viacero rozdelení podľa spôsobu používania.     Ak máte radi istotu alebo je toto zariadenie pre Vás kľúčové a nechcete zbytočne riskovať využite možnosť rozšírenia záruky a to až na 4 roky.

Samozrejme ak si v niečom nebudete úplne istý s dôverou sa obráte na našu online podporu prostredníctvom chatu. Radi pomožeme s výberom.  

Výhodou repasovaných notebookov je okrem odolnosti aj cena. Tá je bežne o 40-70% nižšia ako bola ich pôvodná cena. Alebo ak chcete, tak za nový notebook s rovnakými parametrami by ste zaplatili aj o 400-500 € viac.

Repasované notebooky sú skonštruované z odolného hliníka, či horčíka. Výrobcovia majú svoje biznis rady notebookov ako vlajkové lode, preto nešeria na technológií a kvalite prevedenia. Odolná konštrukcia notebookov nechráni len notebook samotný ale aj dáta, ktoré má uložené. Napr. Lenovo so svojimi ThinkPadmi zašiel až tak ďaleko, že sa pri otrase odpojí disk a tým systém chráni dôležité dáta pred stratou alebo znehodnotením.

Vďaka chladiacemu systému odvádzajú teplo omnoho efektívnejšie ako mnohé multimediálne notebooky a teda sa neprehrievajú.

Podľa našich štatistík je miera reklamácií repasovaných notebookov len 1,4%. Navyše sa dajú bez problémov zohnať náhradné diely, čo pri bežných notebookoch nie je samozrejmosťou.

Medzi najpopulárnejšie repasované notebooky patria Lenovo ThinkPad, HP Elitebook a ProBook, Dell Latitude, či Fujitsu LifeBook. S nimi máte istotu, že dostávate najvyššiu kvalitu ale len za zlomok ceny.


Kúpou repasovaných notebookov šetríte životné prostredie aj vašu peňaženku.