Zavrieť

Kupón predstavuje príslušnú zľavu na celý Váš nákup produktov z kategórie "Naše tipy" pri hodnote nákupu nad 100 € s DPH. Príslušný kupón na zľavu sme Vám zaslali na Vami zadaný e-mail. Kupón na zľavu si uplatníte v prvom kroku košíka. Pod zoznamom objednávaných produktov je políčko „Kód kupónu“. Do tohto políčka vložíte váš kupón na zľavu a kliknete na tlačidlo „Použiť kupón“. Ak je kupón zadaný správne a je platný, zľava sa vám automaticky prepočíta :)
Špeciálna ponuka pre Vás odomknutá!
Teraz máte šancu získať na Váš nákup zaujímavú zľavu! Budete mať šťastie? Zatočte kolesom!
* Zatočiť kolesom šťastia môžete iba raz.
* Ak vyhráte, využite svoj kupón pri nákupe
* Kód na zľavu Vám zašleme na Vami zadaný e-mail
* Zlava platí na celú kategóriu produktov "Naše tipy" pri hodnote nákupu nad 100 € s DPH

Ako si vybrať notebook?

Ako si vybrať notebook

Na trhu je obrovské množstvo notebookov od pár stoviek € až po drahé kúsky, ktoré stoja aj 7000 €. Ako ale pre seba vybrať ten naj? Prečítaj si naše tipy a veríme, že ti tak pomôžeme vybrať ten najlepší.

Cena

Peniaze sú v tomto prípade na prvom mieste. Môže ťa upútať notebook, ktorý je skutočne „nadupaný“ ale jeho cenovka vás posadí do sedačky. Preto je potrebné si určiť, koľko peňazí chceš do toho investovať. V každej cenovej triede sa nachádzajú lepšie aj horšie kúsky. Výhodou repasovaných notebookov je práve cena, pritom kvalita a funkčnosť ostáva zachovaná. A druhá dôležitá vec – my predávame len kúsky určené pre väčšiu záťaž. Sú preverené časom, majú dobré odporúčania a státisíce spokojných používateľov po celom svete.

Na čo má notebook slúžiť

Ďalšia podstatná vec, ktorú by si mal zvážiť pri kúpe notebooku. Iné požiadavky bude mať študent na písanie práce a zábavu a iné programátor alebo grafik, pre ktorého je notebook pracovným nástrojom a vyžaduje skutočne plný a spoľahlivý výkon. Posúď, čo od svojho notebooku vyžaduješ a to ti uľahčí výber. A pomoc nájdeš aj u nás. Radi ti pomôžeme vybrať ten správny model, aby si zbytočne nepreplatil ale zároveň, aby notebook dokonale slúžil. Môžeš sa na nás obrátiť na našom chate, ktorý nájdeš v ľavom dolnom rohu našej stránky.

V sekcii kontakty nájdeš telefónne čísla alebo email na kolegov, ktorí ti radi pomôžu s výberom.

Bude sa prenášať alebo nie?

S narastajúcimi rozmermi notebooku sa samozrejme zvyšuje aj jeho váha. A to môže byť problém, ak sa rozhodneš s notebookom často cestovať a prenášať ho. Ideálnym spoločníkom na cesty sú 13 a 14“ modely, ktoré sú ľahké a spratné.

Náš tip
Pre „cestovateľov“ odporúčame modely vybavené podsvietenou klávesnicou.

Pri prenose navyše hrozia aj menšie, či väčšie udalosti, ktoré by mohli notebook poškodiť. Preto odporúčame siahnuť po odolnejších notebookov, ktoré majú šasi z hliníka alebo magnézia. Tieto vlastnosti nájdeš u notebookov Lenovo ThinkPad, HP Elitebook, či u vybraných modelov DELL.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná.

Vytoč si zľavu!
Kinly get back to your previous orientation view... your wheel is rolling there...