Zaujímavosti

Black Friday 2017

Black Friday, Čierny piatok, výrazné zľavy a výpredaje, alebo nazvite toto obdobie, ako sa vám najviac hodí 🙂 Ako so sebou súvisí Black FridayCyber Monday? Za Black Friday sa považuje ako začiatok predvianočných nákupných horúčok. Pojem Black Friday vznikol v USA. Ako k tomu došlo? Označenie Black Friday vzniklo kvôli veľkým zápcham na cestách v USA, ktoré tam tradične nastávajú deň po Dni vďakyvzdania, tzv. ThanksGiving.

Obdobie výpredajov

väčšiny obchodných reťazcov a predajcov začína obdobie výpredajov za výrazne znížené ceny. Patríte do skupiny ľudí, ktorí tieto výpredaje s nadšením využívajú? 🙂 Aké produkty v tomto období najčastejšie kupujete? Patria do tejto skupiny aj notebooky, či počítače? 🙂 Za nás môžeme povedať len toľko, že u nás výhodne nakúpite počas celého roka. Veľa našich spokojných zákazníkov sa už o tom presvedčilo.

Čo poviete?

Ohľadom Black Friday sa môžete na internete dočítať mnoho zaujímavostí. Jednou z nich je napríklad aj to, že predajcovia sa chcú „zbaviť“ položiek, ktoré majú už dlhšie na sklade a tým pádom na tieto produkty poskytujú vysoké zľavy. U nás bohužiaľ takýto „nechcený“ a pre niekoho možno zbytočný tovar nemáme a nechceme vás zbytočne zahlcovať „nútenými“ a nasilu vyrobenými zľavami. V rámci tohto článku vás radi odkážeme na naše vianočné tipy pre vás 🙂 Čo poviete?

Tipy na darčeky 2017

Cyber Monday?

Počuli ste tiež o Cyber Monday? Ako ste si už určite povšimli, tento výraz sa vzťahuje na pondelok. A práve na pondelok, ktorý nasleduje po Black Friday. Nestihli ste nakúpiť cez Black Friday? Preto vznikol Cyber Monday, ktorý je skôr orientovaný na nákupy online, teda cez eshopy. Cyber Monday je odvodený od toho, že ak ľudia nestihli nakúpiť výhodne cez Black Friday, majú možnosť nakúpiť výhodne online v pondelok, Cyber Monday.

Budeme sa tešiť na vaše nákupy a prípadné otázky 🙂 Veríme, že vám pomôžeme pod stromček vybrať tie správne darčeky.

V prípade akýchkoľvek otázok sa na nás neváhajte obrátiť:

logo fujitsu lifebook Zebracomp.skModelová rada Lifebook od Fujitsu je primárne tvorená pre biznis sféru. To znamená, že sú použité tie najlepšie materiály ako hliník, či horčík, aby sa zabezpečila odolnosť a ochrana dát. 

Po kompletnom repase sú tieto notebooky rovnako výkonné akurát cena je niekedy aj o 70% nižšia ako by ste si kúpili nový notebook. 
Repasované notebooky Fujitsu spájajú japonskú kvalitu a precíznosť so slovenskou cenou a preto sú mimoriadne obľúbené vo firmách, v domácnosti, či na úradoch.

Podobné príspevky

Pridaj komentár