logo hp repasované notebooky

Repasované notebooky HP sú zárukou spoľahlivosti a výkonu. Najvyššími radami tohto výrobcu sú Elitebook a Probook a prevažne tieto biznis repasované notebooky HP nájdete na našej stránke. Špecifikom týchto notebookov je kovové telo, ktoré chráni citlivé komponenty pred poškodením. Produkty označené ako REMARKETED sú predvádzacie modely notebookov z výstav alebo výbehové modely, ktoré sú nahrádzané novšími verziami.

Repasované notebooky HP si srdcia zákazníkov získali aj klávesnicou odolnou voči poliatiu. Notebooky majú šasi z horčíkovej zliatiny, eloxované hliníkové veko a opierky dlaní, aktívnu ochranu pevného disku a duálne polohovacie zariadenia ( touchpad a pointing stick).

Rad HP EliteBook je navrhnutý tak, aby vyhovoval vojenským normám MIL-STD-810, pokiaľ ide o spoľahlivosť a výkon v extrémnych podmienkach najmä pokiaľ ide o teplotu, nadmorskú výšku, vlhkosť, prach, otrasy a vibrácie.

Vyberte si aj vy z ponuky desiatok modelov repasovaných notebookov HP na ktoré dávame záruku 2 roky akoby sa jednalo o nový notebook.

Expresné doručenie, možnosť platby kartou, či predĺženie záruky až na 4 roky, či Windows v cene sú u nás samozrejmosťou.