Články o repasovaných notebookoch a počítačoch

Čo sa stane, keď notebook hodíte do snehu (viackrát)? Pozrite sa TU

Ľuďom stále hovoríme, že tieto notebooky im vydržia oveľa dlhšie ako bežné notebooky. Sú odolnejšie, majú dlhšiu životnosť a podobne. Treba dôkaz? Pozrite si to sami 🙂

[responsive_youtube https://www.youtube.com/watch?v=CP8_rahbQgI]

Lyžiarske podmienky veľmi dobré

Udalosť prebehla v nedeľu 18. februára 2018 v lyžiarskom stredisku Donovaly. Lyžiarske podmienky boli veľmi dobré, občas fúkal silný nárazový vietor a oficiálna teplota nameraná teplomermi bola -2°C. „Pokusný králik“, HP EliteBook 8460p, očividne mráz a vietor nepociťoval tak, ako my 🙂

Urobili by ste to aj s vašim notebookom?

Stojíme si za slovom. Zákazníci od nás odoberajú najvyššie modelové rady výrobcov ako HP, DELL, či Lenovo. Keby sme si neboli istí odolnosťou a kvalitou spracovania, nedovolili by sme, aby sa predmetný notebook snehu vôbec dotkol. A čo vy? Urobili by ste to aj s vašim notebookom?

Najvyššie modelové rady výrobcov HP, DELL, Lenovo, …

Obdobnou odolnosťou a kvalitou spracovania disponujú aj top business modely značky DELL, či Lenovo. Na sklade máme široký výber 🙂 Na vaše dodatočné otázky a pripomienky radi odpovieme:

logo fujitsu lifebook Zebracomp.skModelová rada Lifebook od Fujitsu je primárne tvorená pre biznis sféru. To znamená, že sú použité tie najlepšie materiály ako hliník, či horčík, aby sa zabezpečila odolnosť a ochrana dát. 

Po kompletnom repase sú tieto notebooky rovnako výkonné akurát cena je niekedy aj o 70% nižšia ako by ste si kúpili nový notebook. 
Repasované notebooky Fujitsu spájajú japonskú kvalitu a precíznosť so slovenskou cenou a preto sú mimoriadne obľúbené vo firmách, v domácnosti, či na úradoch.

logo fujitsu repasované notebookyNajväčší japonský výrobca výpočtovej techniky Fujitsu sa po svete preslávil vďaka svojej spoľahlivosti a výkonu. 
A skutočne, miera reklamácií repasovaných notebookov Fujitsu je u nás rovná takmer nule. 

V priebehu rokov získalo Fujitsu viac ako 34 000 patentov, ktoré pomohli zdokonaliť ich produkty. 
Vo Fujitsu navyše myslia aj na ekologický aspekt. Všetky tablety a notebooky spoločnosti Fujitsu dodržiavajú globálne normy environmentálnej bezpečnosti a dodávajú sa so spoľahlivým štandardom Energy Star.
Medzi ich najvyššie biznis modely notebookov patrí predovšetkým rada Lifebook a práve túto modelovú radu u nás ponúkame.

Podobné príspevky

Pridaj komentár