Tipy a triky

Ďakujeme za vašu priazeň a spoluprácu v roku 2018

Vážení zákazníci, dovoľte nám aj touto formou sa poďakovať za vašu priazeň a spoluprácu v roku 2018. Niektorí z nás si možno len teraz uvedomujú, že už je skoro po sviatkoch a nový rok 2019 je už nezadržateľne „za dverami“. Aj medzi nami sa nájdu také prípady 😀

Povianočné výpredaje

Veríme, že každý z nás už registruje kvantum povianočných výpredajov. My opäť len pripomíname, že u nás máte možnosť výhodného nákupu notebookov, počítačov, či inej príbuznej techniky počas celého roka.

Ďakujeme!

Ak však ešte stále máte v pláne (možno ešte v tomto roku :D) kúpiť notebook, či počítač, pre vás aj v rámci poďakovania prijmite a využite kupón na dodatočnú zľavu 5% na celý nákup z kategórie „Naše tipy“.

Ďakujeme za vašu priazeň a spoluprácu v roku 2018

Dodatočná zľava na tieto položky:

Treba pomôcť s výberom alebo čímkoľvek?


logo fujitsu repasované notebookyNajväčší japonský výrobca výpočtovej techniky Fujitsu sa po svete preslávil vďaka svojej spoľahlivosti a výkonu. 
A skutočne, miera reklamácií repasovaných notebookov Fujitsu je u nás rovná takmer nule. 

V priebehu rokov získalo Fujitsu viac ako 34 000 patentov, ktoré pomohli zdokonaliť ich produkty. 
Vo Fujitsu navyše myslia aj na ekologický aspekt. Všetky tablety a notebooky spoločnosti Fujitsu dodržiavajú globálne normy environmentálnej bezpečnosti a dodávajú sa so spoľahlivým štandardom Energy Star.
Medzi ich najvyššie biznis modely notebookov patrí predovšetkým rada Lifebook a práve túto modelovú radu u nás ponúkame.

logo fujitsu lifebook Zebracomp.skModelová rada Lifebook od Fujitsu je primárne tvorená pre biznis sféru. To znamená, že sú použité tie najlepšie materiály ako hliník, či horčík, aby sa zabezpečila odolnosť a ochrana dát. 

Po kompletnom repase sú tieto notebooky rovnako výkonné akurát cena je niekedy aj o 70% nižšia ako by ste si kúpili nový notebook. 
Repasované notebooky Fujitsu spájajú japonskú kvalitu a precíznosť so slovenskou cenou a preto sú mimoriadne obľúbené vo firmách, v domácnosti, či na úradoch.

Pridaj komentár