Tipy a triky

Dnešné menu

Dnes sme mali veľmi dobrý obed. Veríme, že aj vy 😉 A preto, že dnešný obed u nás zanechal veľmi dobrý a zvláštny dojem, „uviazli“ sme v akejsi gastronomickej terminológii 😀 Preto sa pozrite, aké dnešné menu ponúkame my:

Menu č. 1: Full HDčkový HP EliteBook 8540w

Intel Core i5 540M mierne ochutený 4GB DDR3 RAM v príjemnej kombinácii s 500GB HDD. Vizuálne je upravené grafikou NVIDIA Quadro FX1800M 1GB. Prílohou je obľúbený Windows 10 Pro 64-bit (zákazníci už majú samozrejme v cene).

Viac info a objednávky tu:

Menu č. 2: Profesionálne rýchly HP ProBook 640 G1

Neočakávane príjemné vône a chute zvýrazňuje Intel Core i5 4210M (3M Cache, 2.60 GHz) s 4GB DDR3. Tomuto menu dáva ostrý šmrnc 128GB SSD. Prílohou je taktiež obľúbený Windows 10 64-bit.

Viac info a objednávky tu:

Menu č. 3: Robustný Lenovo ThinkPad T540

Toto menu je určené pre zákazníkov, ktorí idú na istotu. Intel Core i5 4300M (3M Cache, 2.60 GHz), 8GB DDR3 a 500GB HDD nič nepokazí. Tiež poteší príloha Windows 10 Pro 64-bit. Inštaláciu 128 GB alebo 256 GB SSD si môžete dať ako dezert.

Viac info a objednávky tu:

Veríme, že vám bude naše dnešné menu „chutiť“ 😉

Ak by ste mali nejaké otázky, radi odpovieme a poradíme. Neváhajte nás ihneď kontaktovať:

logo fujitsu repasované notebookyNajväčší japonský výrobca výpočtovej techniky Fujitsu sa po svete preslávil vďaka svojej spoľahlivosti a výkonu. 
A skutočne, miera reklamácií repasovaných notebookov Fujitsu je u nás rovná takmer nule. 

V priebehu rokov získalo Fujitsu viac ako 34 000 patentov, ktoré pomohli zdokonaliť ich produkty. 
Vo Fujitsu navyše myslia aj na ekologický aspekt. Všetky tablety a notebooky spoločnosti Fujitsu dodržiavajú globálne normy environmentálnej bezpečnosti a dodávajú sa so spoľahlivým štandardom Energy Star.
Medzi ich najvyššie biznis modely notebookov patrí predovšetkým rada Lifebook a práve túto modelovú radu u nás ponúkame.

logo fujitsu lifebook Zebracomp.skModelová rada Lifebook od Fujitsu je primárne tvorená pre biznis sféru. To znamená, že sú použité tie najlepšie materiály ako hliník, či horčík, aby sa zabezpečila odolnosť a ochrana dát. 

Po kompletnom repase sú tieto notebooky rovnako výkonné akurát cena je niekedy aj o 70% nižšia ako by ste si kúpili nový notebook. 
Repasované notebooky Fujitsu spájajú japonskú kvalitu a precíznosť so slovenskou cenou a preto sú mimoriadne obľúbené vo firmách, v domácnosti, či na úradoch.

Podobné príspevky

Pridaj komentár