Tipy a triky

Garancia doručenia tovaru do Vianoc 2017

Garancia doručenia do Vianoc. Aktuálna otázka každého zákazníka, ktorý objednáva tovar online z e-shopu teraz pred Vianocami.

Ako to je s našou garanciou doručenia tovaru do Vianoc?

  • Pre objednávky do 20.12.2017 garantujeme doručenie do Vianoc na všetok tovar, ktorý máme na eshope

  • Pre objednávky do 21.12.2017 garantujeme doručenie do Vianoc na naše pripravené skladové zásoby, nájdete ich TU

Odporúčame zadať objednávku čím skôr. Čím skôr objednáte, tým skôr Vám bude tovar doručený. Vyhnete sa zbytočným stresom a darčeky v kľude pekne zabalíte 🙂

Pozrite sa na aktuálne trendy:

Máte nejaké otázky? Kontaktuje nás:

logo fujitsu repasované notebookyNajväčší japonský výrobca výpočtovej techniky Fujitsu sa po svete preslávil vďaka svojej spoľahlivosti a výkonu. 
A skutočne, miera reklamácií repasovaných notebookov Fujitsu je u nás rovná takmer nule. 

V priebehu rokov získalo Fujitsu viac ako 34 000 patentov, ktoré pomohli zdokonaliť ich produkty. 
Vo Fujitsu navyše myslia aj na ekologický aspekt. Všetky tablety a notebooky spoločnosti Fujitsu dodržiavajú globálne normy environmentálnej bezpečnosti a dodávajú sa so spoľahlivým štandardom Energy Star.
Medzi ich najvyššie biznis modely notebookov patrí predovšetkým rada Lifebook a práve túto modelovú radu u nás ponúkame.

logo fujitsu lifebook Zebracomp.skModelová rada Lifebook od Fujitsu je primárne tvorená pre biznis sféru. To znamená, že sú použité tie najlepšie materiály ako hliník, či horčík, aby sa zabezpečila odolnosť a ochrana dát. 

Po kompletnom repase sú tieto notebooky rovnako výkonné akurát cena je niekedy aj o 70% nižšia ako by ste si kúpili nový notebook. 
Repasované notebooky Fujitsu spájajú japonskú kvalitu a precíznosť so slovenskou cenou a preto sú mimoriadne obľúbené vo firmách, v domácnosti, či na úradoch.

 

Podobné príspevky

Pridaj komentár