Zavrieť

Kupón predstavuje príslušnú zľavu na celý Váš nákup produktov z kategórie "Naše tipy" pri hodnote nákupu nad 100 € s DPH. Príslušný kupón na zľavu sme Vám zaslali na Vami zadaný e-mail. Kupón na zľavu si uplatníte v prvom kroku košíka. Pod zoznamom objednávaných produktov je políčko „Kód kupónu“. Do tohto políčka vložíte váš kupón na zľavu a kliknete na tlačidlo „Použiť kupón“. Ak je kupón zadaný správne a je platný, zľava sa vám automaticky prepočíta :)
Špeciálna ponuka pre Vás odomknutá!
Teraz máte šancu získať na Váš nákup zaujímavú zľavu! Budete mať šťastie? Zatočte kolesom!
* Zatočiť kolesom šťastia môžete iba raz.
* Ak vyhráte, využite svoj kupón pri nákupe
* Kód na zľavu Vám zašleme na Vami zadaný e-mail
* Zlava platí na celú kategóriu produktov "Naše tipy" pri hodnote nákupu nad 100 € s DPH

Greenshot – náš tip na robenie screenshotov. Čo používate vy?

Greenshot je voľne dostupný softvér, ktorý vám pomôže spraviť presné screenshoty – výrezy obrazovky na pc. Pod pojmom „screenshot“ môžeme rozumieť „snímka obrazovky“. Vlastne „odfotíme“ to, čo práve na obrazovke vidíme 🙂

Screenshoty klasickou formou

Používate nejaký špeciálny softvér na robenie screenshotov? Viete, ako taký screenshot spraviť? Klasickou formou to ide komplikovane. Bez dodatočného softvéru stlačíte klávesu „PrtScr“ a screenshot (snímku obrazovky) musíme uložiť v nejakom grafickou programe. Vo Windowse je to napríklad taký Skicár. Obrázok musíte potom ďalej uložiť. Až nás pri tej predstave striaslo.

Greenshot – náš tip na robenie screenshotov. Čo používate vy?
Zdroj: https://www.howtogeek.com/211661/ask-htg-did-the-print-screen-button-ever-literally-print-the-screen-and-can-it-again/

Úplné pohodlie pri robení screenshotov

Voľný softvér Greenshot vám poskytne pri robení screenshotov úplné pohodlie. Po stlačení klávesy „PrtScr“ sa vám ihneď zobrazí nástroj, pomocou ktorého z obrazovky „vyrežete“, čo potrebujete. Môže to byť celá obrazovka alebo jej časť.

Greenshot – náš tip na robenie screenshotov. Čo používate vy?

Následne máte možnosť obrázok hneď uložiť, upraviť, či vložiť do rôznych programov ako napríklad Word, e-mailový klient a podobne.

Veľmi zaujímavá je možnosť screenshotnutý obrázok upraviť. Pri úprave sa jedná hlavne o zvýraznenie toho, čo je potrebné zdôrazniť, môžete pridať rôzne poznámky a podobne.

Greenshot – náš tip na robenie screenshotov. Čo používate vy?

Stiahnutie a inštalácia

Softvér Greenshot je voľne dostupný a k stiahnutiu ho nájdete napríklad TU. Stiahnutie a inštalácia vám zaberie len niekoľko minút. Veríme, že si ho rýchlo obľúbite tak, aby ste pri robení screenshotov nestrácali váš drahocenný čas 🙂 Rovnako veríme, že vám to celkovo pomôže pri vašej práci.

Pozrite sa na naše aktuálne tipy:

748,00  649,00  s DPH
521,00  339,00  s DPH
512,00  379,00  s DPH
12,49  9,90  s DPH
368,00  197,00 
512,00  399,00  s DPH
750,00  599,00 

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná.

Vytoč si zľavu!
Kinly get back to your previous orientation view... your wheel is rolling there...