Články o repasovaných notebookoch a počítačoch

Herné notebooky? Aj také u nás nájdete :)

Čomu kladú hráči pri hraní ich obľúbených počítačových hier najväčší dôraz? Je pre herné notebooky dôležitá len dobrá grafická karta? Sčasti áno, veď má najväčší vplyv na plynulosť hrania pri čo najvyšších detailoch.

Hráči požadujú maximálny možný výkon

Nejde len o grafickú kartu. Požaduje sa maximálny možný výkon všetkých komponentov. Načo by bola výkonná grafická karta, keby ju sám procesor „nezvládal“? Vyberte si čo najvyššiu konfiguráciu, aby vaša investícia vládala „ťahať“ najlepšie hry aj o niekoľko rokov.

Vyberajte z našej ponuky

Notebooky, ktoré odporúčame na hranie hier nájdete TU. Zákazníci od nás najčastejšie berú notebooky a PC na bežnú prácu, nájdu sa však aj „mašiny“ na hranie hier 🙂 Toto je pre vás výborná správa, pretože môžete buď ušetriť alebo získať lepšiu konfiguráciu pri rovnakej cene, za akú by ste kúpili nový model.

ZOBRAZIŤ HERNÉ NOTEBOOKY

Potrebujete pomôcť s výberom? Radi pomôžeme, kontaktujte nás alebo využite možnosť “Zavolajte mi” 🙂

logo fujitsu lifebook Zebracomp.skModelová rada Lifebook od Fujitsu je primárne tvorená pre biznis sféru. To znamená, že sú použité tie najlepšie materiály ako hliník, či horčík, aby sa zabezpečila odolnosť a ochrana dát. 

Po kompletnom repase sú tieto notebooky rovnako výkonné akurát cena je niekedy aj o 70% nižšia ako by ste si kúpili nový notebook. 
Repasované notebooky Fujitsu spájajú japonskú kvalitu a precíznosť so slovenskou cenou a preto sú mimoriadne obľúbené vo firmách, v domácnosti, či na úradoch.

logo fujitsu repasované notebookyNajväčší japonský výrobca výpočtovej techniky Fujitsu sa po svete preslávil vďaka svojej spoľahlivosti a výkonu. 
A skutočne, miera reklamácií repasovaných notebookov Fujitsu je u nás rovná takmer nule. 

V priebehu rokov získalo Fujitsu viac ako 34 000 patentov, ktoré pomohli zdokonaliť ich produkty. 
Vo Fujitsu navyše myslia aj na ekologický aspekt. Všetky tablety a notebooky spoločnosti Fujitsu dodržiavajú globálne normy environmentálnej bezpečnosti a dodávajú sa so spoľahlivým štandardom Energy Star.
Medzi ich najvyššie biznis modely notebookov patrí predovšetkým rada Lifebook a práve túto modelovú radu u nás ponúkame.

Podobné príspevky

Pridaj komentár