Powered by Smartsupp

Herný notebook do 700 eur

Ak hľadáte herný notebook v cenovom rozpätí do 700 eur, mali by ste byť schopní nájsť modely s dostatočným výkonom na hranie moderných hier.

V tejto cenovej kategórii by ste mali hľadať notebooky s grafickou kartou NVIDIA alebo AMD Radeon a aspoň 4 GB grafickej pamäte pre dosiahnutie lepšieho výkonu. Odporúčame hľadať notebooky s procesorom Intel Core i5 alebo AMD Ryzen 5 a s aspoň 8 GB RAM pre dosiahnutie optimálneho výkonu.

Mali by ste tiež zvážiť úlohu, ktorú bude notebook plniť. Ak potrebujete notebook pre štúdium alebo prácu, môžete zvážiť notebooky s dlhšou výdržou batérie a menšou váhou, čo by mohlo byť výhodou, ak sa budete pohybovať často.

Ak sa však sústredíte na hry, mali by ste hľadať notebooky s väčším displejom a lepším spracovaním grafiky. Väčšinou sú takéto notebooky trochu ťažšie a majú kratšiu výdrž batérie.

Pri výbere herného notebooku do 700 eur by ste mali tiež zvážiť značku a model notebooku. Odporúčame hľadať notebooky od renomovaných značiek ako sú napríklad ASUS, MSI, Acer, Lenovo, HP alebo Dell.

V tomto cenovom rozpätí sa môžete stretnúť s novými alebo repasovanými notebookmi. Ak sa rozhodnete pre repasovaný notebook, odporúčame hľadať ho od dôveryhodného predajcu s dobrými recenziami a zárukou.

{newsletter_email}