Zavrieť

Kupón predstavuje príslušnú zľavu na celý Váš nákup produktov z kategórie "Naše tipy" pri hodnote nákupu nad 100 € s DPH. Príslušný kupón na zľavu sme Vám zaslali na Vami zadaný e-mail. Kupón na zľavu si uplatníte v prvom kroku košíka. Pod zoznamom objednávaných produktov je políčko „Kód kupónu“. Do tohto políčka vložíte váš kupón na zľavu a kliknete na tlačidlo „Použiť kupón“. Ak je kupón zadaný správne a je platný, zľava sa vám automaticky prepočíta :)
Špeciálna ponuka pre Vás odomknutá!
Teraz máte šancu získať na Váš nákup zaujímavú zľavu! Budete mať šťastie? Zatočte kolesom!
* Zatočiť kolesom šťastia môžete iba raz.
* Ak vyhráte, využite svoj kupón pri nákupe
* Kód na zľavu Vám zašleme na Vami zadaný e-mail
* Zlava platí na celú kategóriu produktov "Naše tipy" pri hodnote nákupu nad 100 € s DPH

Heureka. Prečo naše produkty na Heureke nenájdete?

Heureka je známy internetový cenový porovnávač. Určite ste sa s ním už stretli. A možno práve aj vám pomáha rozhodnúť sa o tom, v ktorom eshope nakúpiť. Napadlo vám na Heureke hľadať produkty z nášho sortimentu? Veľmi radi by sme ich mali zaradené v porovnaní, no Heureka nám to neumožňuje.

Zatiaľ neuvádza obnovené produkty

Heureka dáva do porovnania cien len nové produkty. Podľa dostupných informácií a vzájomnou komunikáciou ešte nemá pripravenú sekciu pre obnovené modely. Okrem cenových relácií, Heureka do značnej miery berie aj kvalitu jednotlivých eshopov podľa zákazníckych hodnotení, aby vám odporučila kvalitný eshop s výhodnou cenou k spokojnosti vášho nákupu. Čo sa týka Heureky a nás, určite dajte na recenzie našich overených zákazníkov, môžete si ich pozrieť TU. Medzičasom sme vďaka našim zákazníkom a ich ochotou dať nám hodnotenie, získali prestížny certifikát „Overené zákazníkmi“. Ďakujeme!

Nie je ich s čím porovnať

Notebooky a počítače, ktoré sa nachádzajú v našom sortimente väčšinou nie je s čím porovnať. Heureka dáva do porovnania produkty na základe produktových/výrobných čísel. Čísla produktov, ktoré sú v našom sortimente sa spravidla s ničím iným nezhodujú a tak nie je možné vykonať porovnanie totožných produktov. Je to sčasti aj preto, že obnovené modely spravidla pochádzajú zo zahraničia – priamo od výrobcov. Viac info sa dozviete TU. Cez nás sa teda môžete dostať k zaujímavým, exkluzívnym modelom 🙂

Ak vás skutočnosť našich produktov a zobrazovania na Heureke zaujímala, veríme, že sa nám podarilo ju ozrejmiť 😊 Ak by ste mali nejaké dodatočné otázky, neváhajte sa na nás obrátiť 😊

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná.

Vytoč si zľavu!
Kinly get back to your previous orientation view... your wheel is rolling there...