iMac

iMac ponúka vysoko výkonné stolové počítače s kvalitnými obrazovkami a moderným dizajnom, ktoré sú ideálne pre prácu aj zábavu. iMac disponuje vysoko výkonnými procesormi, rýchlym pamäťovým úložiskom a veľkou pamäťou RAM, ktoré zabezpečujú plynulý chod aj pri náročných aplikáciách. Vďaka integrovanému displeju s vysokým rozlíšením sú iMacy ideálne pre prácu s grafikou a videom, ale aj pre sledovanie filmov či hranie hier.

Okrem výkonu a kvality obrazovky ponúka kategória iMac aj moderné konektivitu, ako je napríklad rýchle Wi-Fi pripojenie, Bluetooth, USB-C a Thunderbolt porty. iMacy sú dodávané s predinštalovaným operačným systémom macOS, ktorý poskytuje intuitívne ovládanie a množstvo užitočných aplikácií, ako je napríklad iMovie, GarageBand a Pages.

Kategória iMac je vhodná pre kreatívnych profesionálov, študentov, ale aj bežných používateľov, ktorí očakávajú vysoký výkon, kvalitný obraz a moderný dizajn. S rôznymi modelmi a konfiguráciami, ktoré sú k dispozícii, si môžete vybrať ten najvhodnejší pre vaše potreby a rozpočet.

{newsletter_email}