Zavrieť

Kupón predstavuje príslušnú zľavu na celý Váš nákup produktov z kategórie "Naše tipy" pri hodnote nákupu nad 100 € s DPH. Príslušný kupón na zľavu sme Vám zaslali na Vami zadaný e-mail. Kupón na zľavu si uplatníte v prvom kroku košíka. Pod zoznamom objednávaných produktov je políčko „Kód kupónu“. Do tohto políčka vložíte váš kupón na zľavu a kliknete na tlačidlo „Použiť kupón“. Ak je kupón zadaný správne a je platný, zľava sa vám automaticky prepočíta :)
Špeciálna ponuka pre Vás odomknutá!
Teraz máte šancu získať na Váš nákup zaujímavú zľavu! Budete mať šťastie? Zatočte kolesom!
* Zatočiť kolesom šťastia môžete iba raz.
* Ak vyhráte, využite svoj kupón pri nákupe
* Kód na zľavu Vám zašleme na Vami zadaný e-mail
* Zlava platí na celú kategóriu produktov "Naše tipy" pri hodnote nákupu nad 100 € s DPH

Je repasovaný notebook vhodný darček?

Repasované notebooky sa v priebehu uplynulých rokov dostávajú stále viac a viac do popredia. Prečo by si niekto kúpil repasovaný notebook, keď v ponuke je nespočetné množstvo nových notebookov? V prípade repasovaného notebooku, v prvom rade je zaujímavá výhodnejšia cenová relácia a kvalita prevedenia, keďže sa jedná zväčša o najvyššie modelové triedy notebookov. Na mieste je teda otázka: Je repasovaný notebook vhodným darčekom pod stromček?

Obnovené, optimalizované

V našom eshope je umiestnená kategória našich tipov, kde nájdete niektoré vylepšené modely, ktoré svojim prevedením a zvýšeným výkonom ďaleko prevyšujú výkon a prevedenie niektorých nových modelov. Jednoducho povedané, za menej peňazí získate lepší výkon a kvalitu spracovania. Ide o cenovú reláciu od 250 – 400 € s DPH. Zákazníci v súčasnosti veľmi oceňujú vylepšené modely s 8 GB RAM a rýchlym SSD diskom v uvedenom cenovom rozpätí.

Repasovaný notebook pre deti?

Deťom by ste kúpili skôr nový notebook (stále hovoríme o predmetnom cenovom rozpätí) alebo radšej odolnejší, repasovaný notebook? Argumenty hovoria v prospech toho repasovaného: Nižšia cena, konkurencieschopný výkon (podľa modelu), vyššia odolnosť vďaka kvalite spracovania – vysokým modelovým business triedam. Business triedy výrobcov DELL, HP, či Lenovo toho znesú naozaj veľa! Hravo aj niekedy dosť neopatrné detské zaobchádzanie 🙂 Kúpa repasovaného notebooku pre deti je teda dlhodobou investíciou.

Na bežnú prácu alebo aj pre profesionálov?

Ako to už pri výbere notebooku býva – k dispozícii je množstvo modelov s rôznymi parametrami. Aj u nás v prípade repasovaných notebookov nájdete veľmi široký výber. Od najlacnejších s „nízkymi“ parametrami po najdrahšie „výkonové delá“. U nás si teda vyberie každý, záleží len na ochote „ísť“ do kúpy repasovaného notebooku.

Je veľa ľudí, ktorí by repasovaný notebook nekúpili a ani by ho neodporúčali. Argumentujú pochybným pôvodom, nízkou spoľahlivosťou, či slabým výkonom. Naše notebooky pochádzajú väčšinou zo západných krajín z veľkých korporácií, ktoré využívajú výrobcami odporúčaný operačný lízing. Notebooky sú spoločnostiam prepožičané väčšinou po dobu 2 rokov, potom ich výrobca dáva znovu do predaja a niektoré z nich sa dostanú k nám, kde ich dôkladne skontrolujeme a prípadne vylepšíme. Samozrejmosťou je 2 ročná záruka, výborná zákaznícka podpora a servis.

Je na zákazníkovi aby si zvážil všetky „pre“ a „proti“. Nik sa ani len nečuduje, že ako predajcovia hodnotíme repasované notebooky ako vynikajúcu voľbu pod stromček. Naši zákazníci, ich spokojnosť a odporúčania by vás však mohli osloviť 🙂

Vyberajte z našich tipov:

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná.

Vytoč si zľavu!
Kinly get back to your previous orientation view... your wheel is rolling there...