Zavrieť

Kupón predstavuje príslušnú zľavu na celý Váš nákup produktov z kategórie "Naše tipy" pri hodnote nákupu nad 100 € s DPH. Príslušný kupón na zľavu sme Vám zaslali na Vami zadaný e-mail. Kupón na zľavu si uplatníte v prvom kroku košíka. Pod zoznamom objednávaných produktov je políčko „Kód kupónu“. Do tohto políčka vložíte váš kupón na zľavu a kliknete na tlačidlo „Použiť kupón“. Ak je kupón zadaný správne a je platný, zľava sa vám automaticky prepočíta :)
Špeciálna ponuka pre Vás odomknutá!
Teraz máte šancu získať na Váš nákup zaujímavú zľavu! Budete mať šťastie? Zatočte kolesom!
* Zatočiť kolesom šťastia môžete iba raz.
* Ak vyhráte, využite svoj kupón pri nákupe
* Kód na zľavu Vám zašleme na Vami zadaný e-mail
* Zlava platí na celú kategóriu produktov "Naše tipy" pri hodnote nákupu nad 100 € s DPH

Vedeli ste, že nákupom v ZEBRA podporíte moderné včelárstvo?

mede vieme každý svoje. Niektorí z nás ho považujú za tekuté zlato, elixír života alebo ako hojivý zázrak. Med pôsobí protizápalovo a antibakteriálne, posilňuje imunitný systém, pomáha liečiť vírusové ochorenia, používa sa pri prechladnutiach, chrípke, či zápaloch ústnej dutiny a mnoho ďalšieho. Naozaj ako stvorený do jesenného ročného obdobia, kedy sa nejaké tie ochorenia vyskytujú 😊 Záleží nám na tom, aby ste boli zdraví a odolní voči aktuálnym výkyvom počasia. K nasledovným 30 objednávkam preto každému pribalíme med vo forme obľúbeného „medvedíkovského“ balenia 😊

Med ako darček a len tak?

Áno, medvedíka s medom získate k prvým 30 objednávkam ako darček. Netreba nič vypĺňať, medík Vám pribalíme k Vašej objednávke automaticky. Budeme však veľmi radi, ak by ste nám potom zaslali foto s Vašim medovým medvedíkom, aby ste sa o túto radosť a podporu moderného včelárstva mohli podeliť aj na našich sociálnych sieťach.

Kúpou obnovenej techniky podporíte moderné včelárstvo

V tradičnom spôsobe života malo včelárstvo charakter doplnkového zamestnania. Už v 11. až 12. storočí sa stalo súčasťou poddanského hospodárstva. Med bol vždy dôležitým obchodným a vývozným tovarom (Bednárik, R.: Slovenské úle. Bratislava 1957). Kúpou obnovenej techniky z nášho webu podporíte okrem iného aj moderné včelárstvo.

Vitajte na včelárskej farme IvoMed :)

Odkiaľ medvedík s medom ako darček pre Vás pochádza?

Váš med k prvým 30 objednávkam pochádza z malej rodinnej včelárskej farmy. Táto farma sa nachádza v prostredí Veľkého Krtíša. Oblasť ponúka znášku z ovocných drevín, kvetov lúk, lipy, maliny, mäty, či repky olejnej. Farma sa nezameriava na produkciu jednodruhových medov, preto majú ich medy charakter kombinácie vytvorenej z uvedených zdrojov.

Rodinná včelárska farma má pre Vás celoročne otvorenú predajňu s včelárskymi výrobkami. Nájdete tam najmä med predávaný priamo od včelára formou predaja z dvoja. Milovníci ľudovej tématiky si v tejto dreveničke nájdu ručne zdobené medovníky, ako aj tradičné máčané sviečky z včelieho vosku ozdobené voskovou dekoráciou. Tiež môžete ochutnať aj z medoviny, ktorá nie je chemicky stabilizovaná, ani filtrovaná. Viac info sa dozviete TU.

Vitajte na včelárskej farme IvoMed :)

Vitajte na včelárskej farme IvoMed :)

Vitajte na včelárskej farme IvoMed :)

Vitajte na včelárskej farme IvoMed :)

Celé video z nakrúcania si môžete prezrieť TU:

Med môžete získať napríklad k týmto produktom:

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná.

Vytoč si zľavu!
Kinly get back to your previous orientation view... your wheel is rolling there...