Vyberte si z ponuky viac ako 250 modelov repasovaných notebookov s 2 ročnou zárukou za skvelé ceny. Windows v cene. Na sklade notebooky značky HP, Dell, Lenovo, Apple či Fujitsu.
Skvelé biznis modely preverené užívateľmi po celom svete môžete mať aj vy ale za podstatne lepšie ceny. Tieto repasované notebooky sú vhodné pre študentov, domácnosti, školy a firmy.
Kúpou repasovaných notebookov šetríte svoju peňaženku a životné prostredie.

Ak si prajete rozšírenie záruky, je možnosť predĺženia až na 4 roky. U nás nájdete herné notebooky, kancelárske ale aj pre bežné použitie.

Výhodou repasovaných notebookov je okrem odolnosti aj cena. Tá je bežne o 40-70% nižšia ako bola ich pôvodná cena. Alebo ak chcete, tak za nový notebook s rovnakými parametrami by ste zaplatili aj o 400-500 € viac.

Repasované notebooky sú skonštruované z odolného hliníka, či horčíka. Výrobcovia majú svoje biznis rady notebookov ako vlajkové lode, preto nešeria na technológií a kvalite prevedenia. Odolná konštrukcia notebookov nechráni len notebook samotný ale aj dáta, ktoré má uložené. Napr. Lenovo so svojimi ThinkPadmi zašiel až tak ďaleko, že sa pri otrase odpojí disk a tým systém chráni dôležité dáta pred stratou alebo znehodnotením.

Vďaka chladiacemu systému odvádzajú teplo omnoho efektívnejšie ako mnohé multimediálne notebooky a teda sa neprehrievajú.

Podľa našich štatistík je miera reklamácií repasovaných notebookov len 1,4%. Navyše sa dajú bez problémov zohnať náhradné diely, čo pri bežných notebookoch nie je samozrejmosťou.

Medzi najpopulárnejšie repasované notebooky patria Lenovo ThinkPad, HP Elitebook a ProBook, Dell Latitude, či Fujitsu LifeBook. S nimi máte istotu, že dostávate najvyššiu kvalitu ale len za zlomok ceny.

Čítať viac
Čítať viac
Home » Repasované notebooky

Zobrazených 1–12 z 1199 výsledkov

Bočný panel

Dell Latitude E6230

229.00  s DPH
  • Intel Core i5 3320M
  • 4GB DDR3 RAM
  • 320GB/HDD
  • 12,5" HD displej
  • Windows 10 Pro
  • trieda kvality B
  • nová baterka