Zaujímavosti

Keď pôjdete cez priechod pre chodcov, spomeňte si na ZebraComp ;)

Priechod pre chodcov. Taká banálna záležitosť. Nabudúce, keď budete cez nejaký priechod pre chodcov prechádzať, spomeňte si na nás, na ZebraComp 😉 Prečo? Priechod pre chodcov je ľudovo označovaný ako „zebra“. Takto si potom spomeniete na vysoké modelové triedy notebookovpočítačov za výhodné ceny. Nepripravte sa o možnosť výhodného nákupu, ktorý môžete odporučiť aj vašim známym.

Neoddeliteľná súčasť

Priechody pre chodcov sú neodmysliteľnou súčasťou miest a obcí. Rovnako, ako aj počítače, či notebooky, sú súčasťou našich pracovných, či všedných dní. S priechodom pre chodcov sa spája pojem  bezpečnosť. Nákupom u nás máte zaručený seriózny a bezpečný nákup.

Počuli ste o „smart zebre“?

Zebry (okrem ZebraCompu ;)) berieme ako obyčajné čiary na ceste, ktoré udeľujú chodcom prednosť. V Londýne začali testovať nový smart priechod. Má zaručiť oveľa vyššiu bezpečnosť tým, že sleduje okolité prostredie a chodcom umožní prechod vtedy, keď je po vyhodnotení smart technológiou na cestách bezpečne. Lepšie vidieť:

 

Beriete aj náš ZebraComp ako len nejaké obyčajné „haky-baky“? Veríme, že nie 🙂 Ak ste sa ešte o tom nepresvedčili ako náš spokojný zákazník, veríme, že v budúcnosti sa tak stane 🙂 Želáme bezpečné prechody cez priechody pre chodcovveľa spokojných nákupov u nás 🙂

Pozri si naše aktuálne tipy a vyber si:

Podobné príspevky

Pridaj komentár