Máme na Teba dôležitú otázku. Prečo pri kúpe notebooku míňať zbytočne viac ako je potrebné? Keď je taká možnosť, tak prečo neušetriť nemalými finančnými prostriedkami? Prečo za lepšiu cenu nezískať notebook oveľa vyššej triedy a kvality oproti notebookom, ktoré bežne kupujú ostatní? Naša ponuka zahŕňa obnovené notebooky. Teraz si sa možno zarazil(a). Ale máš pravdu, veľa ľudí to zarazí.

A čo Ty?

Čo to vlastne obnovený (repasovaný) notebook je? Je to notebook priamo od výrobcu. Notebook, ktorý bol znovu uvedený do predaja po dôkladnej obnove a kontrole. Výrobcovia (ako HP, Dell, Lenovo a mnoho ďalším renomovaných značiek) obnovujú len tie najvyššie modelové manažérske triedy. Toto je pre Teba výborná správa, pretože môžeš získať top manažérske kúsky za zlomok z pôvodnej ceny. Začína to byť už pre Teba zaujímavé? Nie každý dokáže takto rozumne ušetriť. Preto prosím ešte venuj chvíľku nasledovným riadkom:

  • obnovené (repasované) notebooky sú spravidla vysoké modelové triedy
  • pochádzajú priamo od výrobcov – zaručená kvalita a spoľahlivosť
  • miera reklamácií pri takýchto notebookoch je oveľa nižšia ako pri bežných notebookoch
  • konštrukčne oproti bežným notebookom v rovnakej cenovej kategórii nemajú konkurenciu – sú odolnejšie a spoľahlivejšie
  • je na ne poskytovaná príslušná záručná doba
  • produkty na našom webe sú na sklade ihneď k odoslaniu
  • vydržia a znesú toho oveľa viac ako bežné notebooky

Na tomto príklade Vám priblížime rozdiel medzi novým a repasovaným notebookom.

Kúpa notebooku? Nemíňaj zbytočne viac ako ostatní - Aký je Tvoj výber? :)

10€ ZĽAVA PRE TEBA

Vedeli ste, že nákupom u nás podporujete moderné včelárstvo?

Niektorí naši zákazníci sa veľmi začudujú, keď si v balíku objednávky nájdu med v podobe fľašky tvaru medvedíka. Je to preto, že nákupom u nás podporujú moderné včelárstvo a my ich za to chceme aj touto formou odmeniť. Áno, medvedíka s medom získate k objednávke ako darček. Netreba nič vypĺňať, medík Vám pribalíme k Vašej objednávke automaticky. Budeme však veľmi radi, ak by ste nám potom zaslali foto s Vašim medovým medvedíkom, aby ste sa o túto radosť a podporu moderného včelárstva mohli podeliť aj na našich sociálnych sieťach. Viac info nájdete v tomto príspevku >>

Vyber si hneď z našich tipov: