repasované notebooky, repasované počítače, predaj, servis
Repasované notebooky a počítače, ktoré šetria životné prostredie a aj vašu peňaženku
info@zebracomp.sk     0950 396 001
Doba je zlá, treba šetriť

Doba je zlá, treba šetriť

Doba je zlá, treba šetriť.“ To sú slová jedného z našich zákazníkov. Keby vám niekto navrhoval kúpiť obnovenú (repasovanú) techniku (repasované notebooky, repasované počítače, repasované monitory), ako by ste reagovali?

Mnoho ľudí ani len netuší

Mnoho ľudí, ani len netuší, že kúpou obnovenej techniky, ušetria dvakrát. Prvý krát ušetria pri samotnej kúpe notebooku alebo počítača. Druhý krát ušetria z hľadiska dlhodobého používania – obnovované notebooky a počítače sú najvyšších modelových a akostných tried a preto majú oveľa dlhšiu životnosť, ako bežné notebooky, či počítače.

Aby ste mali predstavu, čo to znamená, pozrite sa na nasledovný príklad vo videu. Jedná sa o 2 modely. Prvým je bežný multimediálny notebook ASUS X555UA, používaný každodenne na bežnú prácu po dobu 1 roka. Druhým modelom je notebook top manažérskej triedy Lenovo ThinkPad T520, ešte stále používaný každodenne na bežnú prácu po dobu 6 rokov.

Pozrite sa

Vplyvom každodenného používania sa stal spomínaný ASUS nepoužiteľným. Poškodenie displeja pravdepodobne vzniklo častým otváraním a zatváraním notebooku. Notebook bol kupovaný na firmu s 1 ročnou zárukou. Otázkou je, či investovať cca 150 € na opravu displeja a mať blbý pocit, že sa chyba môže prejaviť znovu, alebo radšej 100 € prihodiť a ísť do obnoveného notebooku?

Dobrá správa

Pre tých, ktorí chcú do výpočtovej techniky investovať rozumne a neplytvať financiami, máme dobrú správu. Notebooky (ako je Lenovo ThinkPad T520) so životnosťou rádovo niekoľkých rokov teraz môžu získať približne za 200 – 400 € s DPH. Voľba, či si zvoliť drahšiu cestu v podobe nových modelov, alebo lacnejšiu v podobe obnovených modelov, je už na každom z nás. Pre viac info kliknite TU.

Skúste si teraz prejsť naše tipy pre Vás:

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte recenziu ako prvý “Dell Latitude E5440”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *