Zavrieť

Kupón predstavuje príslušnú zľavu na celý Váš nákup produktov z kategórie "Naše tipy" pri hodnote nákupu nad 100 € s DPH. Príslušný kupón na zľavu sme Vám zaslali na Vami zadaný e-mail. Kupón na zľavu si uplatníte v prvom kroku košíka. Pod zoznamom objednávaných produktov je políčko „Kód kupónu“. Do tohto políčka vložíte váš kupón na zľavu a kliknete na tlačidlo „Použiť kupón“. Ak je kupón zadaný správne a je platný, zľava sa vám automaticky prepočíta :)
Špeciálna ponuka pre Vás odomknutá!
Teraz máte šancu získať na Váš nákup zaujímavú zľavu! Budete mať šťastie? Zatočte kolesom!
* Zatočiť kolesom šťastia môžete iba raz.
* Ak vyhráte, využite svoj kupón pri nákupe
* Kód na zľavu Vám zašleme na Vami zadaný e-mail
* Zlava platí na celú kategóriu produktov "Naše tipy" pri hodnote nákupu nad 100 € s DPH

Lacné notebooky – šetri na cene, nie na výkone

lacný notebook
lacný notebook

Lacné notebooky ešte nemusia so sebou prinášať aj slabý výkon. K lacnému notebooku, ktorý bude zároveň výkonný sa môžeš dopracovať ľahko. Stačí, ak dáš šancu jednému typu výpočtovej techniky, ktorý si na Slovensku získava čoraz viac priaznivcov.

Hovoríme samozrejme o repasovaných počítačoch a notebookoch. Kúpou takejto techniky šetríš, okrem svojej peňaženky, aj životné prostredie. Pritom dostávaš produkt, ktorý by nový stál o stovky eur viac.

Niektorí užívatelia sa stále boja spoľahlivosti. Tieto obavy sú neopodstatnené. Za kvalitným repasom výpočtovej techniky si stojíme. A preto sa nebojíme dávať záruku 2 roky, rovnako ako je to pri nových strojoch.

Lacné notebooky u nás nájdeš aj pod 250 €. V takejto cene by si nový kúsok hľadal na internete len veľmi ťažko.

Nedávno sme porovnávali v našom blogu, čo dostaneš za 500 € u nového notebooku a čo u repasovaného. Celý blog si môžeš prečítať TU.

Lacných repasovaných notebook a počítačov sa teda báť nemusíš. Sú spoľahlivé, majú dobrý výkon a samozrejme záruku ako by boli nové.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná.

Vytoč si zľavu!
Kinly get back to your previous orientation view... your wheel is rolling there...