Zavrieť

Kupón predstavuje príslušnú zľavu na celý Váš nákup produktov z kategórie "Naše tipy" pri hodnote nákupu nad 100 € s DPH. Príslušný kupón na zľavu sme Vám zaslali na Vami zadaný e-mail. Kupón na zľavu si uplatníte v prvom kroku košíka. Pod zoznamom objednávaných produktov je políčko „Kód kupónu“. Do tohto políčka vložíte váš kupón na zľavu a kliknete na tlačidlo „Použiť kupón“. Ak je kupón zadaný správne a je platný, zľava sa vám automaticky prepočíta :)
Špeciálna ponuka pre Vás odomknutá!
Teraz máte šancu získať na Váš nákup zaujímavú zľavu! Budete mať šťastie? Zatočte kolesom!
* Zatočiť kolesom šťastia môžete iba raz.
* Ak vyhráte, využite svoj kupón pri nákupe
* Kód na zľavu Vám zašleme na Vami zadaný e-mail
* Zlava platí na celú kategóriu produktov "Naše tipy" pri hodnote nákupu nad 100 € s DPH

Lepšia komunikácia so zákazníkmi: Nové Chat okno

Aká je vaša najobľúbenejšia forma komunikácie s pracovníkmi elektronického eshopu? K dispozícii je telefonická info linka, možnosť e-mailovej komunikácie, u nás si môžete vyžiadať telefonický hovor s požiadavkami, ktoré by ste chceli vedieť (a to na náš účet) a veľmi obľúbená je tiež komunikácia pomocou tzv. „chatovacieho“ okienka. A práve túto časť sme koncom minulého týždňa „vylepšili“.

„Vylepšenie?“

Dali sme to do úvodzoviek, pretože si zatiaľ myslíme len my, že ide o vylepšenie. Záležať bude na spätnej väzbe z vašej strany, či sa vám nové chat okno bude páčiť, alebo nie 😉

Čo sa hlavne zmenilo?

Zmenilo sa hlavne efektívnejšie priraďovanie vašich požiadaviek našim pracovníkom. Komunikácia by mala byť efektívnejšia a vaše požiadavky budú môcť takto cez chat okno vybaviť aj priamo vám pridelení obchodníci 🙂

Budeme veľmi radi, keď nám dáte k tomuto novému chat oknu nejakú spätnú väzbu, pretože váš komfort pri komunikácii s nami, je pre nás veľmi dôležitý. Ďakujeme!

Vyskúšajte hneď teraz – je vľavo dole, kde vždy 😉

Určite sa pozrite na naše tipy:

301,00  249,00  s DPH
512,00  399,00  s DPH
521,00  339,00  s DPH
748,00  649,00  s DPH
63,00  39,00 
670,00  439,00  s DPH
12,49  9,90  s DPH

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná.

Vytoč si zľavu!
Kinly get back to your previous orientation view... your wheel is rolling there...