Tipy a triky

Malé a ľahké pracovné notebooky na cesty

Ľudia najčastejšie používajú notebooky s uhlopriečkou displeja od 14“ – 15.6“. Tieto notebooky im pri práci poskytujú dostatočný komfort, či už sa jedná o rozloženie klávesnice a touchpadu, alebo o veľkosť displeja samotného. Pri prenášaní a cestovaní však môžu znamenať prekážku. Vyššia hmotnosť, ťažšia manipulácia. Pri prenášaní a cestovaní s notebookom nechceme, aby bol práve notebook veľkou záťažou. Preto sú k dispozícii modely s menšími rozmery a nižšou hmotnosťou. Ktoré to sú?

11.6“ – HP EliteBook 2170P, HP ProBook 11, či HP X360 alebo Lenovo Yoga 300

Vyskúšali sme aj rôzne zariadenia, označované ako 2v1 – tablet s odnímateľnou klávesnicou / základňou. Vo vlaku pri položení na stolík  bolo používanie takéhoto zariadenia fajn. To už ale neplatilo v kupé vozni a už vôbec nie v autobuse.

Oveľa väčšiu pohodu sme cítili pri práci s modelmi, ktoré majú displej pripevnený pevnými pántmi. Notebook sme si mohli nakloniť, ako sme chceli a nemuseli sme sa pritom báť, že sa nám nejakým spôsobom displej od klávesnice oddelí, ako to bolo pri niektorých zariadeniach 2v1.

Ak by sme mali niekomu odporučiť pracovné notebooky na cesty, ktoré poskytnú pohodu pri práci s nimi a pri prenášaní, určite by to boli tieto modely:

Zobraziť všetky modely s uhlopriečkou 12.5″ >>

Výber je samozrejme na vás. Toto sú naše odporúčania. Ak by ste mali nejaké otázky, radi odpovieme. Neváhajte nás ihneď kontaktovať:

logo fujitsu repasované notebookyNajväčší japonský výrobca výpočtovej techniky Fujitsu sa po svete preslávil vďaka svojej spoľahlivosti a výkonu. 
A skutočne, miera reklamácií repasovaných notebookov Fujitsu je u nás rovná takmer nule. 

V priebehu rokov získalo Fujitsu viac ako 34 000 patentov, ktoré pomohli zdokonaliť ich produkty. 
Vo Fujitsu navyše myslia aj na ekologický aspekt. Všetky tablety a notebooky spoločnosti Fujitsu dodržiavajú globálne normy environmentálnej bezpečnosti a dodávajú sa so spoľahlivým štandardom Energy Star.
Medzi ich najvyššie biznis modely notebookov patrí predovšetkým rada Lifebook a práve túto modelovú radu u nás ponúkame.

logo fujitsu lifebook Zebracomp.skModelová rada Lifebook od Fujitsu je primárne tvorená pre biznis sféru. To znamená, že sú použité tie najlepšie materiály ako hliník, či horčík, aby sa zabezpečila odolnosť a ochrana dát. 

Po kompletnom repase sú tieto notebooky rovnako výkonné akurát cena je niekedy aj o 70% nižšia ako by ste si kúpili nový notebook. 
Repasované notebooky Fujitsu spájajú japonskú kvalitu a precíznosť so slovenskou cenou a preto sú mimoriadne obľúbené vo firmách, v domácnosti, či na úradoch.

Podobné príspevky

Pridaj komentár