Zavrieť

Kupón predstavuje príslušnú zľavu na celý Váš nákup produktov z kategórie "Naše tipy" pri hodnote nákupu nad 100 € s DPH. Príslušný kupón na zľavu sme Vám zaslali na Vami zadaný e-mail. Kupón na zľavu si uplatníte v prvom kroku košíka. Pod zoznamom objednávaných produktov je políčko „Kód kupónu“. Do tohto políčka vložíte váš kupón na zľavu a kliknete na tlačidlo „Použiť kupón“. Ak je kupón zadaný správne a je platný, zľava sa vám automaticky prepočíta :)
Špeciálna ponuka pre Vás odomknutá!
Teraz máte šancu získať na Váš nákup zaujímavú zľavu! Budete mať šťastie? Zatočte kolesom!
* Zatočiť kolesom šťastia môžete iba raz.
* Ak vyhráte, využite svoj kupón pri nákupe
* Kód na zľavu Vám zašleme na Vami zadaný e-mail
* Zlava platí na celú kategóriu produktov "Naše tipy" pri hodnote nákupu nad 100 € s DPH

Malé a ľahké pracovné notebooky na cesty

Ľudia najčastejšie používajú notebooky s uhlopriečkou displeja od 14“ – 15.6“. Tieto notebooky im pri práci poskytujú dostatočný komfort, či už sa jedná o rozloženie klávesnice a touchpadu, alebo o veľkosť displeja samotného. Pri prenášaní a cestovaní však môžu znamenať prekážku. Vyššia hmotnosť, ťažšia manipulácia. Pri prenášaní a cestovaní s notebookom nechceme, aby bol práve notebook veľkou záťažou. Preto sú k dispozícii modely s menšími rozmery a nižšou hmotnosťou. Ktoré to sú?

11.6“ – HP EliteBook 2170P, HP ProBook 11, či HP X360 alebo Lenovo Yoga 300

Vyskúšali sme aj rôzne zariadenia, označované ako 2v1 – tablet s odnímateľnou klávesnicou / základňou. Vo vlaku pri položení na stolík  bolo používanie takéhoto zariadenia fajn. To už ale neplatilo v kupé vozni a už vôbec nie v autobuse.

Oveľa väčšiu pohodu sme cítili pri práci s modelmi, ktoré majú displej pripevnený pevnými pántmi. Notebook sme si mohli nakloniť, ako sme chceli a nemuseli sme sa pritom báť, že sa nám nejakým spôsobom displej od klávesnice oddelí, ako to bolo pri niektorých zariadeniach 2v1.

Ak by sme mali niekomu odporučiť pracovné notebooky na cesty, ktoré poskytnú pohodu pri práci s nimi a pri prenášaní, určite by to boli tieto modely:

Zobraziť všetky modely s uhlopriečkou 12.5″ >>

Výber je samozrejme na vás. Toto sú naše odporúčania. Ak by ste mali nejaké otázky, radi odpovieme. Neváhajte nás ihneď kontaktovať:

ZEBRACOMP - Marián

Marián

obchodník

0950 396 001
predaj@zebracomp.sk

Pomôžem Vám vybrať tie správne produkty pre Vás. Neváhajte sa na mňa obrátiť. Veľmi rád pomôžem 🙂
ZEBRACOMP - Zdenko

Zdenko

obchodník

0911 997 448
obchod@zebracomp.sk

Potrebujete pomôcť v výberom? Spoľahnite sa. Veľmi rád pomôžem. Som tu pre Vás 🙂

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná.

Vytoč si zľavu!
Kinly get back to your previous orientation view... your wheel is rolling there...