Zaujímavosti

Nerobíme si prDELL. Ani naši zákazníci!

S nákupným portálom a cenovým porovnávačom Heureka sa určite už stretol každý z nás. Podľa dostupných informácií, Heureka je najväčší nákupný portál a porovnávač cien na slovenskom internete. Aj na základe našich znalostí to môžeme potvrdiť. Jednou zo zaujímavých informácií, ktoré Heureka ponúka, sú aj zákaznícke recenzie k objednávkam z jednotlivých eshopov.

Hodnotenie procesu nákupu

Aj naši zákazníci majú možnosť po približne 10 dní od objednávky ohodnotiť proces nákupu a vybavovania objednávky. A nerobíme si prDELL – ku dnešnému dňu (streda 2.8.2017) od našich zákazníkov máme 100% spokojnosť s vybavovaním objednávky a tovarom!

Ľudia nás vnímajú ako novú “firmičku”. A vnímajú nás správne – je to tak. Veď zákazníkom sme naše služby a zaujímavý tovar začali ponúkať len koncom roku 2016.

Radosť neskrývame

Našu radosť neskrývame a preto už viac krát opakujeme “nerobíme si prDELL“. Prečo? Pretože pred niekoľkými dňami sa nám podarilo zohnať ďalší zaujímavý sortiment z radu obnovenej (repasovanej) výpočtovej techniky priamo od výrobcu. Konkrétne sa jedná o model DELL Latitude 3330 za šialených 299 € s DPH! Odolná konštrukcia, svižný výkon a k tomu atraktívny dizajn, ktorý nezaujme len vás, ale aj vaše okolie. Intel Core i5, 8 GB RAM a 128 GB rýchly SSD disk niektorí používatelia radia medzi dnešný nadštandard. A čo vy? A tá cena?

Produkty z nášho sortimentu na Heureke?

Radi by sme sa vrátili ešte k tej Heureke. Ako dobre vieme, čo sme aj spomínali, je to cenový porovnávač. Naše produkty však nemôžu byť zaradené do porovnávania. Prečo?

  • Modely z nášho sortimentu nie je s čím porovnať – väčšinou sa jedná o exkluzívne kúsky, ktoré pochádzajú aj zo zahraničia (prevažne z veľkých inštitúcií, kde priamo výrobca tieto stroje prenajíma formou leasingu na určitý čas)
  • Heureka dáva do porovnania len nové produkty a zatiaľ ešte nemá pripravenú sekciu pre obnovené modely

Veľa ľudí pri internetovom nakupovaní začína práve Heurekou. My sme však radi, že navštívite rovno naše stránky a prípadne sa obrátite na našich predajcov, ktorí ochotne poradia a pomôžu s výberom. Čo ešte dodať? No samozrejme! Veríme, že zákaznícke hodnotenia uverejnené na Heurekáckej stránke nášho eshopu Vám pomôžu rozhodnúť sa správne pre kúpu obnovenej výpočtovej techniky. Zaujímavé ceny a zaujímavý sortiment u “Zebričky” je vám k dispozícii! Tešíme sa na vás!

Keď už ste sa zastavili na našom eshope, skúste sa pozrieť aj na tieto „vychytávky“:

Podobné príspevky

Pridaj komentár