Články o repasovaných notebookoch a počítačoch

Nevyhrali ste? Toto je darček pre vás…

Používatelia mali možnosť zapojiť sa od 23.04. do 17.05.2019 do súťaže o repro Genius SW-2.1 375. Výhercovi gratulujeme a ďakujeme všetkým, ktorí sa do súťaže zapojili.

Pre tých, ktorí nevyhrali, vezmite si repro Genius SW-2.1 375 ako darček pri kúpe jedného z nasledovných produktov (ponuka je časovo obmedzená a platí len do piatku 31.5.2019):

[ujicountdown id="VYPREDAJ_LDP" expire="2019/05/31 23:00" hide="false" url="" subscr="" recurring="" rectype="second" repeats=""]

V prípade otázok alebo ak chcete pomôcť s výberom, prosím kontaktujte nás:

logo fujitsu repasované notebookyNajväčší japonský výrobca výpočtovej techniky Fujitsu sa po svete preslávil vďaka svojej spoľahlivosti a výkonu. 
A skutočne, miera reklamácií repasovaných notebookov Fujitsu je u nás rovná takmer nule. 

V priebehu rokov získalo Fujitsu viac ako 34 000 patentov, ktoré pomohli zdokonaliť ich produkty. 
Vo Fujitsu navyše myslia aj na ekologický aspekt. Všetky tablety a notebooky spoločnosti Fujitsu dodržiavajú globálne normy environmentálnej bezpečnosti a dodávajú sa so spoľahlivým štandardom Energy Star.
Medzi ich najvyššie biznis modely notebookov patrí predovšetkým rada Lifebook a práve túto modelovú radu u nás ponúkame.

logo fujitsu lifebook Zebracomp.skModelová rada Lifebook od Fujitsu je primárne tvorená pre biznis sféru. To znamená, že sú použité tie najlepšie materiály ako hliník, či horčík, aby sa zabezpečila odolnosť a ochrana dát. 

Po kompletnom repase sú tieto notebooky rovnako výkonné akurát cena je niekedy aj o 70% nižšia ako by ste si kúpili nový notebook. 
Repasované notebooky Fujitsu spájajú japonskú kvalitu a precíznosť so slovenskou cenou a preto sú mimoriadne obľúbené vo firmách, v domácnosti, či na úradoch.

Pridaj komentár