Zaujímavosti

Notebooky Bazos, PC.Bazos.sk – bazár, inzercia Notebooky

Aký je rozdiel medzi bazáromovereným predajcom obnovenej výpočtovej techniky? Spoločný znak sa možno nájde v tom, že výpočtová technika bola už používaná. Je pri bazárovom predaji samozrejmosťou napríklad 2 ročná záruka? Alebo možnosť vrátenia tovaru do 14 dní?

Obnovená technika priamo od výrobcu vs. Technika z neznámeho zdroja na bazári

Naša obnovená technika pochádza priamo od výrobcu, ktorý svoju techniku prenajíma veľkým firmám v zahraničí. Odborne sa to nazýva „operatívny lízing“. Technika je prenajímaná podľa dohody, najčastejšie na dobu 2 rokov. Výrobca potom túto používanú techniku skontroluje a dá späť do predaja, viď produkty v našej ponuke. Jedná sa o tie najvyššie modelové triedy značiek Lenovo, HP, Dell, Toshiba.

Na koho je lepšie sa spoľahnúť?

Voľba je samozrejme na každom z nás. Veľa ľudí vyhľadáva za cieľom výhodnejšej ceny notebooky a počítače na bazároch. Najčastejšie ľudia vyhľadávajú frázy „notebooky bazos“, či „notebooky bazar“. Ceny a jednotlivé výhody si samozrejme môžete porovnať.

Aká je spoľahlivosť kúpy od overeného predajcu a kúpy niekde cez bazár? Kto vám poskytne viac spoľahlivostiurčité záruky a servis?

Notebooky Bazos, PC.Bazos.sk – bazár, inzercia Notebooky

Určite sa pozrite na naše tipy:

Podobné príspevky

Pridaj komentár