Rozprávali sme sa s viacerými starostami obcí a administratívnymi pracovníkmi. Ich práca prakticky spočíva v rámci „bežnéhopoužívania notebookov a počítačov. Ide hlavne o vybavovanie e-mailov, surfovanie na internete a prácu s kancelárskym softvérom ako je napríklad Microsoft Office, LibreOffice, či OpenOffice. Patríte medzi ľudí rozumne šetrných (pre viac info kliknite TU) alebo musíte mať všetko zbytočne v najlepších parametroch a nehľadíte na vysoké ceny?

Notebooky a počítače, ktoré na bežnú prácu bohato postačia

Už ste sa stretli s výrazom „obnovené (repasované, renovované) notebooky a počítače“? Sú to notebooky a počítače priamo od výrobcov. Boli určitú dobu používané vo veľkých nadnárodných podnikoch v rámci operatívneho lízingu (prenájmu). Ak sa jedná o operatívny lízing (prenájom), priamo výrobca dohliada aj na servisné intervaly prenajatých zariadení. Takto je zabezpečená spoľahlivosť a predĺžená životnosť.

Výrobca ako Lenovo, DELL, či HP, takto prenajíma len vysoké modelové triedy a dnes v ďalšom používaní pomáhajú nespočetnému množstvu nových používateľov. Budete aj vy jedným z nich?

Aj keď sú ich komponenty o niečo staršie, celkovo sú notebooky a počítače oveľa výkonnejšie ako nové v rovnakej cenovej kategórii (za cca 200 – 300 € získate oveľa viac a to pri štandardnej 2 ročnej záruke). Ceny a výkonové, či parametre životnosti si môžete porovnať a overiť sami. Je to na vás.

[responsive_youtube https://www.youtube.com/watch?v=3T1Pd8n5PHc]

Dlhodobá investícia – žiadna „diera do rozpočtu

rozumnej investícii do obnovených notebookov a počítačov sa môžete presvedčiť aj vy. K výhodným cenám máte aj štandardnú 2 ročnú záruku s možnosťou predĺženia záruky až na 4 roky. Vieme si predstaviť, že obce pracujú s rozpočtom veľmi opatrne. Bohatý výkon obnovených „strojov“ pre vašu administratívnu prácu nesiahne hlboko do rozpočtu. Neveríte?

Neváhajte ihneď kontaktovať našich obchodníkov pre získanie špeciálnej ponuky pre vás:

logo fujitsu lifebook repasované notebookyModelová rada Lifebook od Fujitsu je primárne tvorená pre biznis sféru. To znamená, že sú použité tie najlepšie materiály ako hliník, či horčík, aby sa zabezpečila odolnosť a ochrana dát. 

Po kompletnom repase sú tieto notebooky rovnako výkonné akurát cena je niekedy aj o 70% nižšia ako by ste si kúpili nový notebook. 
Repasované notebooky Fujitsu spájajú japonskú kvalitu a precíznosť so slovenskou cenou a preto sú mimoriadne obľúbené vo firmách, v domácnosti, či na úradoch.

Pozrite si naše aktuálne tipy a vyberte si nových firemných pomocníkov:

Notebooky a PC pre obce a administratívu

Designed by Freepik