Tipy a triky

Nový parametrický filter

Veľmi nás teší, že nám Vy, naši zákazníci, pomáhate okrem iných oblastí, zlepšovať aj funkcionalitu nášho eshopu zebracomp.sk 🙂 Štandardný parametrický filter je už minulosťou a vy si teraz na základe vašich prianí môžete vychutnať oveľa pohodlnejší výber notebookov a počítačov podľa preferovaných parametrov 😉

Bez „refreshovania“ stránky, lepšie umiestnenie

„Starý“ filter pracoval tak, že sa pri každom zadaní filtrovaného parametra „refreshovala“ (znovu načítala) stránka. To po čase samozrejme začalo prekážať aj nám. Preto si odteraz vychutnávajte filtrovanie bez zbytočnej straty času.

Pôvodný filter sa nachádzal v pravom paneli stránky. Úprimne môžeme povedať, že bol prehliadnuteľný a mohlo sa stať, že niektorí používatelia si filter vôbec nevšimli. Nový filter sa teraz nachádza priamo nad výpisom produktov, aby vám bol stále k dispozícii.

Ako to funguje?

  1. Prejdite napríklad na stránku notebookov, či počítačov.

  2. Navoľte si požadované parametre.

  3. Kliknite na tlačidlo filtrovať.

  4. Vyberajte z ponúkaných výsledkov.

Príklad: Janko chce do kupovaného notebooku investovať od 400 – 600 €. Vo filtri si zvolí požadované cenové rozpätie. Janko preferuje značky DELL, HP a LENOVO, ktoré vo filtri označí. Na triede produktu mu nezáleží, ale chce, aby bola baterka v dobrom stave, preto zaškrtne požadovanú výdrž. Notebook chce mať osadený procesorom Intel Core i7 a pevný disk by mal byť typu SSD. Janko je zvedavý, aký výber mu bude poskytnutý a tak klikne na tlačidlo „filtrovať“. Je mu ponúknutých 6 notebookov s navolenými požiadavkami. Takto si hravo vyberie k jeho spokojnosti 🙂

Nový parametrický filter

Vaše pripomienky sú vždy vítané

Touto cestou sa vám chceme ešte raz poďakovať za všetky vaše pripomienky, ktoré sa netýkajú len parametrického filtra, ale všeobecne 🙂 Ďakujeme, že nám stále pomáhate byť lepšími. Pevne veríme, že sa to pozitívne prejavuje aj na vašej spokojnosti 😉

Ak by ste potrebovali s čímkoľvek pomôcť, poradiť, sme tu pre vás:

logo fujitsu repasované notebookyNajväčší japonský výrobca výpočtovej techniky Fujitsu sa po svete preslávil vďaka svojej spoľahlivosti a výkonu. 
A skutočne, miera reklamácií repasovaných notebookov Fujitsu je u nás rovná takmer nule. 

V priebehu rokov získalo Fujitsu viac ako 34 000 patentov, ktoré pomohli zdokonaliť ich produkty. 
Vo Fujitsu navyše myslia aj na ekologický aspekt. Všetky tablety a notebooky spoločnosti Fujitsu dodržiavajú globálne normy environmentálnej bezpečnosti a dodávajú sa so spoľahlivým štandardom Energy Star.
Medzi ich najvyššie biznis modely notebookov patrí predovšetkým rada Lifebook a práve túto modelovú radu u nás ponúkame.

logo fujitsu lifebook Zebracomp.skModelová rada Lifebook od Fujitsu je primárne tvorená pre biznis sféru. To znamená, že sú použité tie najlepšie materiály ako hliník, či horčík, aby sa zabezpečila odolnosť a ochrana dát. 

Po kompletnom repase sú tieto notebooky rovnako výkonné akurát cena je niekedy aj o 70% nižšia ako by ste si kúpili nový notebook. 
Repasované notebooky Fujitsu spájajú japonskú kvalitu a precíznosť so slovenskou cenou a preto sú mimoriadne obľúbené vo firmách, v domácnosti, či na úradoch.

Pozrite si naše aktuálne tipy:

Podobné príspevky

Pridaj komentár