repasované notebooky, repasované počítače, predaj, servis
Repasované notebooky a počítače, ktoré šetria životné prostredie a aj vašu peňaženku
info@zebracomp.sk     0950 396 001
24h DORUČENIE pre REGISTROVANÝCH VŹDY ZDARMA 24h DORUČENIE pre REGISTROVANÝCH VŽDY ZDARMA
ŠTUDENTI a Dôchodcovia: 5% ZĽAVA ŠTUDENTI a Dôchodcovia: -5% ZĽAVA na celý nákup
ODBORNÁ POMOC PRI VÝBERE repasovaných produktov ODBORNÁ POMOC PRI VÝBERE repasovaných produktov
Sme vám k dispozícii 24 / 7 - neváhajte zavolať ;) Sme vám k dispozícii 24 / 7 - neváhajte zavolať ;)

e-SHOP

 • All in One počítače

  All in One počítače (18)

  V čom je zaujímavý počítač typu All in One? All in One znamená „všetko v jednom“. Čiže jedná sa o počítač (PC komponenty) a LCD monitor v jednom. Predstavte si, že máte na stole LCD monitor. Počítač typu All in One vyzerá vzhľadovo ako klasický LCD monitor. Rozdiel je v tom, že vo svojej konštrukcii má zabudované počítačové komponenty. Jeho prednosti spočívajú v tom, že zaberie menej miesta a to bez množstva káblov. Dizajnovo sú to veľmi zaujímavé kúsky. Veď sa presvedčte sami – pozrite sa na pestrý výber:
 • Batérie pre notebooky

  Batérie pre notebooky (6)

 • Dokovacie stanice

  Dokovacie stanice (5)

 • Grafické karty

  Grafické karty (2)

  Vitajte v sekcii „Grafické karty“. Prečo by si niekto kupoval grafickú kartu? Možno pracuje s náročnými grafickými programami. Alebo chce mať k dispozícii lepší výkon pre hranie náročnejších počítačových hier. Svoj výber zvážte podľa dostupnosti jednotlivých kusov. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, radi poradíme a pomôžeme s výberom :)
 • Interaktívne tabule

  Interaktívne tabule (1)

 • Kamery

  Kamery (2)

 • Klávesnice

  Klávesnice (2)

 • Komponenty

  Komponenty (85)

  Vitajte v sekcii „PC komponenty“. Nájdete tu dostupné obnovené Grafické karty (GPU), operačné pamäte RAM, pevné disky (HDD, SDD) a Procesory (CPU). Inštalovaním výkonnejších komponentov dosiahnete výrazné navýšenie výkonu vašich obnovených (repasovaných) strojov. U notebookov určite odporúčame pozrieť sa na možnosti navýšenia operačnej pamäte RAM a možnosti doplnenia/výmeny rýchleho SSD disku. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať :)
 • LCD monitory

  LCD monitory (94)

  Úprimne. Ešte že niečo také ako LCD monitory existuje :) Veď načo by nám bol taký stolný počítač, keby sme nemali možnosť vidieť, „čo sa práve deje“? U notebookoch je to trochu ľahšie – tam nám netreba samostatný LCD monitor. Nájdu sa však aj prípady, kedy aj prídavný LCD monitor k notebooku dokáže uľahčiť (sprehľadniť) prácu. Vyberte si podľa potrieb z našej ponuky LCD monitorov. Prípadné otázky radi zodpovieme a pomôžeme s výberom ;)
 • Myši

  Myši (6)

 • Náhradné displeje pre notebooky

  Náhradné displeje pre notebooky (3)

 • Napájacie adaptéry

  Napájacie adaptéry (1)

 • Naše tipy :)

  Naše tipy :) (16)

  Veľmi nás teší, že ste „zavítali“ do sekcie našich tipov na výpočtovú techniku. Tipy na výpočtovú techniku zahŕňajú notebooky, počítače, LCD monitory, tlačiarne a jednotlivé príslušenstvokomponenty. Tipy, ktoré vám dávame sú spravidla so zvýhodnenou cenou, pretože nám záleží, aby ste nakúpili čo najvýhodnejšie. Uvádzame tu kusy, na ktoré sa nám podarilo dohodnúť výhodnejšie nákupné ceny. Vy potom môžete pri nákupe viac ušetriť a vychutnať si skvelý pocit z dobrého nákupu. Veríme, že si vyberiete :)
 • Notebooky

  Notebooky (410)

  Okrem výhodných cien notebookov máme pre Vás aj tieto užitočné tipy a triky:

  [contentblock id=70 img=html.png] Notebooky. Viete si dnes bez neho predstaviť život? Notebooky sú našimi pomocníkmi v domácnosti, v kanceláriách, či na cestách. Notebooky a počítače sú všade okolo nás, kde sa len pozrieme a pomyslíme. U nás získate lacné notebooky. Nie, nie v tom zmysle, že "lacné", akože nestoja za nič :) Lacné notebooky v tom zmysle, že získate profi manažérske modely za zlomok z pôvodnej ceny. Sú to repasované notebooky (obnovené notebooky) overené priamo výrobcami. Ich uplatnenie a znovu uvedenie do prevádzky sa hodí do domácnosti, na cesty, či do kancelárie alebo do školy pre študentov. Prezrite si ponuku notebookov na predaj ihneď k odberu a prečítajte si viac na jednotlivých stránkach produktu.
 • Pamäte RAM

  Pamäte RAM (39)

  Nedostatok operačnej pamäte RAM?. Chceš si vylepšiť počítač? Chceš svižnejší výkon? Prečo je „RAMKa“ taká dôležitá? Keď „ujo“ procesor (CPU) pracuje s nejakým programom, pre priamu komunikáciu si potrebné programové časti ukladá práve do operačnej pamäte RAM. Čím väčšia RAMka je, tým viac požadovaných údajov sa tam zmestí a počítač je rýchlejší. Ak je RAMky nedostatok, procesor si údaje „čerpá a prečerpáva“ z RAMky na pevný disk a naopak, čo výrazne znižuje výkon. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, radi poradíme a pomôžeme s výberom :)
 • PC zostavy

  PC zostavy (5)

  Vitajte v sekcii „PC zostavy“ :) Čo u nás PC zostava predstavuje? Je to vlastne „balík“, ktorý obsahuje samotný počítač a ďalej je k nemu LCD monitor, klávesnicamyška. Čiže komplet počítač s príslušenstvom. Len objednať a keď vám tovar bude doručený, stačí zapojiť a vychutnávať. Pri objednaní PC zostavy už nemusíme dodatočne rozmýšľať nad samostatnou kúpou LCD monitora (jedine ak by ste chceli viacero monitorov pripojiť k jednému počítaču – pracovať s rozšírenou pracovnou plochou), čí klávesnice a myšky. Veríme, že vám takto pomôžeme uľahčiť výber ;)
 • Pevné disky

  Pevné disky (23)

  Čo by sme si bez pevných diskov v našich počítačoch počali? :) Veď sa predsa starostlivo starajú o bezpečné uloženie našich cenných dát. Dôležité dokumenty, operačný systém, fotky, obrázky, programy, hry – to všetko si počítač ukladá na pevný disk. Veru dožili sme sa aj toho, že dnes už sú cenovo dostupné aj rýchle SSD disky – oproti klasickým HDD diskom majú niekoľkonásobne vyššiu prenosovú rýchlosť. Tým sa zvyšuje celkový výkon počítača. SSD disky sú cenovo prijateľné do kapacity 256 GB. Preto odporúčame kombináciu SSD + HDD disku. Na SSDčku operačný systém a programy (zaručí to rýchly beh systému) a na HDDčku potrebné dokumenty, hry, obrázky a všetko čo budete potrebovať :) Ak budete potrebovať poradiť s výberom, neváhajte sa na nás obrátiť :)
 • Počítače

  Počítače (182)

  Aký je rozdiel medzi počítačom a notebookom? Keď sa nad tým človek zamyslí, vyjde nám, že počítač = počítač, notebook a dokonca aj tablet, či smartfón :) U nás na Slovensku berieme veci tak, že pod „počítačom“ chápeme klasický stolový počítač a pod „notebookom“ prenosný počítač. Tak, správne – nachádzate sa v kategórii tých stolných počítačov. Svoje uplatnenie nájdu vďaka ich stabilnejšiemu výkonu a možnosti ľahkého vylepšovania pomocou inštalácie výkonnejších komponentov. Vyberte si ten Váš :)
 • Prelepky na klávesnice

  Prelepky na klávesnice (1)

 • Príslušenstvo

  Príslušenstvo (28)

  Príslušenstvo. Slovo, ktoré určite pozná každý z nás. V slovníku sme sa pozreli na presnú definíciu. Príslušenstvo je súbor vecí potrebných na riadne používanie niečoho :) PC príslušenstvo nám teda pomôže riadne používať notebooky, či počítače. Batérie pre notebooky, dokovacie stanice, klávesnice, myši, náhradné displeje pre notebooky, napájacie adaptéry, prelepky na klávesnice. Čo konkrétne budete potrebovať? Nechce sa vám na webe skrolovať? Obráťte sa s požiadavkou na nás, radi pomôžeme s výberom :)
 • Príslušenstvo

  Príslušenstvo (6)

 • Procesory

  Procesory (21)

  Konečne sme sa dostali k základu – k počítačovým procesorom. Procesor môžeme prirovnať k „mozgu“, ktorý v počítači riadi všetky potrebné procesy. Ak bude treba poradiť s výberom, veľmi radi si s vami prejdeme výkonnostné parametre procesorov tak, aby vyhovoval potrebám vašej práce na počítači. Vedeli ste, že procesory tak, ako ich poznáme dnes, mali svoj rozmach hneď po skončení druhej svetovej vojny? Vedeli ste aj to, že spočiatku boli výsledky procesorov overované množstvom matematikov? Neskôr si získali svoju dôveru a dnes riadia takmer všetky elektronické zariadenia.
 • Projektory

  Projektory (6)

 • Redukcie

  Redukcie (1)

 • Reproduktory

  Reproduktory (1)

 • Servery

  Servery (1)

 • Služby zákazníkom

  Služby zákazníkom (9)

 • Smartfóny

  Smartfóny (2)

 • Spotrebný tovar

  Spotrebný tovar (3)

 • Tablety

  Tablety (1)

 • Tlačiarne

  Tlačiarne (8)

 • Interaktívne riešenia

  Interaktívne riešenia (23)

 • Softvér

  Softvér (53)

Zobrazuje sa 1–24 z 940 výsledkov