repasované notebooky, repasované počítače, predaj, servis
Repasované notebooky a počítače, ktoré šetria životné prostredie a aj vašu peňaženku
info@zebracomp.sk     0950 396 001

e-SHOP

 • All in One počítače

  All in One počítače (34)

  V čom je zaujímavý počítač typu All in One? All in One znamená „všetko v jednom“. Čiže jedná sa o počítač (PC komponenty) a LCD monitor v jednom. Predstavte si, že máte na stole LCD monitor. Počítač typu All in One vyzerá vzhľadovo ako klasický LCD monitor. Rozdiel je v tom, že vo svojej konštrukcii má zabudované počítačové komponenty. Jeho prednosti spočívajú v tom, že zaberie menej miesta a to bez množstva káblov. Dizajnovo sú to veľmi zaujímavé kúsky. Veď sa presvedčte sami – pozrite sa na pestrý výber:
 • Apple

  Apple (1)

 • Batérie pre notebooky

  Batérie pre notebooky (8)

  Notebook sám o sebe ako zariadenie z radu výpočtovej techniky je fajn. Až kým nepríde na to, že začne „vypovedať“ jeho batéria. Potom ho môžeme nechať zapnutý len na nabíjačke a po vytiahnutí nabíjačky vydrží len niekoľko minút. U niekoho pár sekúnd a niekomu sa vypne hneď :D Niekto notebook používa len doma alebo v kancelárii a je v podstate „zavesený“ na nabíjačke stále. Čo ale keď príde na cestovanie alebo nebodaj vypadne prúd? „Čerstvá“ batéria pre notebook dodá nový dych a pôvodnú výdrž (samozrejme záleží na kapacite batérie). Vyberte si z dostupných modelov a neváhajte sa na nás obrátiť. Radi pomôžeme s výberom batérie presne pre váš model notebooku.
 • Chladenie

  Chladenie (1)

  Chladenie serverov je veľmi dôležité. Server spracováva oveľa viac informácií ako naše počítače, či notebooky na stoloch. Pri nedostatočnom alebo poškodenom chladení výkon servera klesá a vzniká riziko k poškodeniu jeho súčiastok. Preto je potrebné venovať chladeniu serverov náležitú pozornosť. Vyberte si z dostupných komponentov pre chladenie.
 • Dokovacie stanice

  Dokovacie stanice (8)

  Dokovacia stanica? Čo to vlastne je? My v Zebričke by sme to snáď porovnali aj ku garáži pre auto. Ako auto, tak aj notebook „zaparkujete“ na svoje pekné miestečko. Dokovacia stanica pre notebooky navyše oproti garáži ponúka prepojenie jednotlivých periférnych zariadení. Ako napríklad klávesnice, myšky, monitora, externého disku a tak ďalej. Jednotlivé zariadenia zapojíte do „dokovačky“ a po „zaparkovaní“ notebooku môžete pohodlne pokračovať v práci. Kontaktuje nás, radi pomôžeme s výberom a zodpovieme vaše prípadné otázky ;)
 • Grafické karty

  Grafické karty (2)

  Vitajte v sekcii „Grafické karty“. Prečo by si niekto kupoval grafickú kartu? Možno pracuje s náročnými grafickými programami. Alebo chce mať k dispozícii lepší výkon pre hranie náročnejších počítačových hier. Svoj výber zvážte podľa dostupnosti jednotlivých kusov. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, radi poradíme a pomôžeme s výberom :)
 • Interaktívne vybavenie

  Interaktívne vybavenie (1)

  Interaktívne vybavenie je neoddeliteľnou súčasťou interaktívnych riešení. Pre optimálne fungovanie vášho riešenia, vyberte si z dostupných modelov interaktívneho vybavenia.
 • Klávesnice

  Klávesnice (3)

  Dnes by to už asi šlo. Máme na mysli používanie výpočtovej techniky bez klávesnice. Začali sa objavovať rôzne dotykové displeje a podobne. My v Zebričke si ale bez klávesnice používanie počítačov nevieme predstaviť. Dotykové displeje a iné vstupné zariadenia sú fajn, ale bez klávesnice by sme asi skoro prišli o nervy pri tom všetkom, čo potrebujeme zvládnuť. Práca s počítačmi musí byť predsa príjemná, aby sme boli produktívni. A taká fajná klávesnica k tomu rozhodne prispieva 🙂 Vyberte si
 • Klávesnice pre notebooky

  Klávesnice pre notebooky (4)

  Klávesnica je súčasťou každého notebooku. Nie je také jednoduché ju vymeniť, ako je to v prípade stolných počítačov. Tam ak klávesnica doslúži, vytiahneme ju z USBčka a vymeníme za novú, funkčnú. Keď sa klávesnica na notebooku poškodí, nemáme veľa možností. Buď ju opravíme alebo vymeníme. Klávesnice pre notebooky sú špecifické a musia "padnúť" do konkrétneho modelu notebooku. Máte poškodenú klávesnicu a neviete čo ďalej? Zavolajte nám, veľmi radi pomôžeme :)
 • Komponenty

  Komponenty (44)

  Vitajte v sekcii „PC komponenty“. Nájdete tu dostupné obnovené Grafické karty (GPU), operačné pamäte RAM, pevné disky (HDD, SDD) a Procesory (CPU). Inštalovaním výkonnejších komponentov dosiahnete výrazné navýšenie výkonu vašich obnovených (repasovaných) strojov. U notebookov určite odporúčame pozrieť sa na možnosti navýšenia operačnej pamäte RAM a možnosti doplnenia/výmeny rýchleho SSD disku. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať :)
 • LCD monitory

  LCD monitory (75)

  Úprimne. Ešte že niečo také ako LCD monitory existuje :) Veď načo by nám bol taký stolný počítač, keby sme nemali možnosť vidieť, „čo sa práve deje“? U notebookoch je to trochu ľahšie – tam nám netreba samostatný LCD monitor. Nájdu sa však aj prípady, kedy aj prídavný LCD monitor k notebooku dokáže uľahčiť (sprehľadniť) prácu. Vyberte si podľa potrieb z našej ponuky LCD monitorov. Prípadné otázky radi zodpovieme a pomôžeme s výberom ;) [wds id="5"]
 • Náhradné displeje pre notebooky

  Náhradné displeje pre notebooky (3)

  Bez displejov by sme sa pri používaní výpočtovej techniky ani nepohli. Veď predsa veľmi obľubujeme používateľské prostredie našich operačných systémov a programov, ktoré používame. Čomu netreba displej je tak možno samotný server. Porušenie displeja na notebooku je veľmi chúlostivá záležitosť. Buď opraviť (ak je to možné) alebo vymeniť. Máte pokazený displej na notebooku? Zavolajte, aby sme vám s ochotou pomohli s výberom a prípadným servisom :)
 • Napájacie adaptéry

  Napájacie adaptéry (1)

  Čo by to bol notebook bez baterky? :) A ešte horšie, bez napájacieho adaptéra? Napájacie adaptéry a batérie sú hybnou silou našich notebookov. Bez nich by sme sa asi nepohli. Niekedy sa stáva, že sa napájací adaptér niekde potajomky „zatúla“ (stratíme ho) a je potrebné zohnať nový. Niekedy sa dokonca stáva aj to, že vypovedá svoju službu (pokazí sa) a taktiež je potrebné zaobstarať si nový. Napájacie adaptéry sú rôzne, podľa modelu notebooku. Zavolajte nám a dajte nám model vášho notebooku, na výber napájacieho adaptéra sa môžeme pozrieť spolu :)
 • Naše tipy :)

  Naše tipy :) (28)

  Veľmi nás teší, že ste „zavítali“ do sekcie našich tipov na výpočtovú techniku. Tipy na výpočtovú techniku zahŕňajú notebooky, počítače, LCD monitory, tlačiarne a jednotlivé príslušenstvokomponenty. Tipy, ktoré vám dávame sú spravidla so zvýhodnenou cenou, pretože nám záleží, aby ste nakúpili čo najvýhodnejšie. Uvádzame tu kusy, na ktoré sa nám podarilo dohodnúť výhodnejšie nákupné ceny. Vy potom môžete pri nákupe viac ušetriť a vychutnať si skvelý pocit z dobrého nákupu. Veríme, že si vyberiete :)
 • Notebooky

  Notebooky (557)

  Okrem výhodných cien notebookov máme pre Vás aj tieto užitočné tipy a triky:

  [contentblock id=70 img=html.png] Notebooky. Viete si dnes bez neho predstaviť život? Notebooky sú našimi pomocníkmi v domácnosti, v kanceláriách, či na cestách. Notebooky a počítače sú všade okolo nás, kde sa len pozrieme a pomyslíme. U nás získate lacné notebooky. Nie, nie v tom zmysle, že "lacné", akože nestoja za nič :) Lacné notebooky v tom zmysle, že získate profi manažérske modely za zlomok z pôvodnej ceny. Sú to repasované notebooky (obnovené notebooky) overené priamo výrobcami. Ich uplatnenie a znovu uvedenie do prevádzky sa hodí do domácnosti, na cesty, či do kancelárie alebo do školy pre študentov. Prezrite si ponuku notebookov na predaj ihneď k odberu a prečítajte si viac na jednotlivých stránkach produktu. [wds id="3"]
 • Pamäte

  Pamäte (6)

  Dostatočná kapacita operačnej pamäte servera zabezpečí optimálny výkon a tým ďalej aj spokojnosť na strane používateľa. Nikomu sa dnes predsa nechce čakať na „nejakú“ výpočtovú techniku, kým sa „vyhrabe“ zo svojich výpočtov. Požadované informácie chceme mať „na dlani“ hneď po odoslaní požiadavky. Dostatočná operačná pamäť servera je kľúčom k úspechu.
 • Pamäte RAM

  Pamäte RAM (23)

  Nedostatok operačnej pamäte RAM?. Chceš si vylepšiť počítač? Chceš svižnejší výkon? Prečo je „RAMKa“ taká dôležitá? Keď „ujo“ procesor (CPU) pracuje s nejakým programom, pre priamu komunikáciu si potrebné programové časti ukladá práve do operačnej pamäte RAM. Čím väčšia RAMka je, tým viac požadovaných údajov sa tam zmestí a počítač je rýchlejší. Ak je RAMky nedostatok, procesor si údaje „čerpá a prečerpáva“ z RAMky na pevný disk a naopak, čo výrazne znižuje výkon. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, radi poradíme a pomôžeme s výberom :)
 • PC zostavy

  PC zostavy (3)

  Vitajte v sekcii „PC zostavy“ :) Čo u nás PC zostava predstavuje? Je to vlastne „balík“, ktorý obsahuje samotný počítač a ďalej je k nemu LCD monitor, klávesnicamyška. Čiže komplet počítač s príslušenstvom. Len objednať a keď vám tovar bude doručený, stačí zapojiť a vychutnávať. Pri objednaní PC zostavy už nemusíme dodatočne rozmýšľať nad samostatnou kúpou LCD monitora (jedine ak by ste chceli viacero monitorov pripojiť k jednému počítaču – pracovať s rozšírenou pracovnou plochou), čí klávesnice a myšky. Veríme, že vám takto pomôžeme uľahčiť výber ;)
 • Pevné disky

  Pevné disky (7)

  Čo by sme si bez pevných diskov v našich počítačoch počali? :) Veď sa predsa starostlivo starajú o bezpečné uloženie našich cenných dát. Dôležité dokumenty, operačný systém, fotky, obrázky, programy, hry – to všetko si počítač ukladá na pevný disk. Veru dožili sme sa aj toho, že dnes už sú cenovo dostupné aj rýchle SSD disky – oproti klasickým HDD diskom majú niekoľkonásobne vyššiu prenosovú rýchlosť. Tým sa zvyšuje celkový výkon počítača. SSD disky sú cenovo prijateľné do kapacity 256 GB. Preto odporúčame kombináciu SSD + HDD disku. Na SSDčku operačný systém a programy (zaručí to rýchly beh systému) a na HDDčku potrebné dokumenty, hry, obrázky a všetko čo budete potrebovať :) Ak budete potrebovať poradiť s výberom, neváhajte sa na nás obrátiť :)
 • Pevné disky

  Pevné disky (7)

  Pevné disky pre servery sú tiež jedny z kľúčových serverových komponentov. Samozrejme, záleží to od typu servera. Sú rôzne typy serverov a niektoré používame ako dátové úložiská, či úložisko pre webové stránky a webové aplikácie. Vyberte si z ponuky vhodný pevný disk pre vaše serverové riešenie.
 • Počítače

  Počítače (144)

  Aký je rozdiel medzi počítačom a notebookom? Keď sa nad tým človek zamyslí, vyjde nám, že počítač = počítač, notebook a dokonca aj tablet, či smartfón :) U nás na Slovensku berieme veci tak, že pod „počítačom“ chápeme klasický stolový počítač a pod „notebookom“ prenosný počítač. Tak, správne – nachádzate sa v kategórii tých stolných počítačov. Svoje uplatnenie nájdu vďaka ich stabilnejšiemu výkonu a možnosti ľahkého vylepšovania pomocou inštalácie výkonnejších komponentov. Vyberte si ten Váš :) [wds id="4"]
 • Power banky

  Power banky (1)

  Power banky – to nám bol ale vynález, čo poviete? :) Nástupom smartfónov sa používateľské požiadavky aj naďalej stupňovali. A niekedy to dochádza do takého štádia, že nám kapacita batérie smartfónu už nevystačí ani na jeden deň. Riešenie? Praktický vynález s názvom Power Bank nás z tejto nepríjemnej situácie vždy vyslobodí. Samozrejme za predpokladu, že je nabitý :D Power Bank inými slovami znamená „externá batéria“, ktorá dobije „našu“ batériu v smartfóne, tablete alebo ktoromkoľvek zariadení, ktoré je možné takýmto spôsobom dobíjať.
 • Prelepky na klávesnice

  Prelepky na klávesnice (1)

  Niektoré „vecičky“ z nášho sortimentu pochádzajú zo zahraničia. Čo to znamená? Znamená to, že nie je pravidlom, že majú označené slovenské znaky na klávesnici. Tento „problémik“ vyriešia prelepky na klávesnice. Lepenie znakov na klávesy je jednoduché a niekedy až zábava :) Je to ekonomický spôsob, ako si klávesnicu „lokalizovať“, namiesto kupovania novej.
 • Príslušenstvo

  Príslušenstvo (30)

  Príslušenstvo. Slovo, ktoré určite pozná každý z nás. V slovníku sme sa pozreli na presnú definíciu. Príslušenstvo je súbor vecí potrebných na riadne používanie niečoho :) PC príslušenstvo nám teda pomôže riadne používať notebooky, či počítače. Batérie pre notebooky, dokovacie stanice, klávesnice, myši, náhradné displeje pre notebooky, napájacie adaptéry, prelepky na klávesnice. Čo konkrétne budete potrebovať? Nechce sa vám na webe skrolovať? Obráťte sa s požiadavkou na nás, radi pomôžeme s výberom :)
 • Príslušenstvo

  Príslušenstvo (2)

  K tabletom je dostupné nespočetné množstvo príslušenstva. Cez rôzne obaly a puzdrá, po rôzne prídavné zariadenia, ktoré možno k tabletu pripojiť. Vyberte si z dostupného príslušenstva, ktoré máme na sklade.
 • Procesory

  Procesory (12)

  Konečne sme sa dostali k základu – k počítačovým procesorom. Procesor môžeme prirovnať k „mozgu“, ktorý v počítači riadi všetky potrebné procesy. Ak bude treba poradiť s výberom, veľmi radi si s vami prejdeme výkonnostné parametre procesorov tak, aby vyhovoval potrebám vašej práce na počítači. Vedeli ste, že procesory tak, ako ich poznáme dnes, mali svoj rozmach hneď po skončení druhej svetovej vojny? Vedeli ste aj to, že spočiatku boli výsledky procesorov overované množstvom matematikov? Neskôr si získali svoju dôveru a dnes riadia takmer všetky elektronické zariadenia.
 • Procesory

  Procesory (2)

  Pozrite si ponuku serverových procesorov, ktoré máme na sklade. Procesor býva štandardnou výbavou pri kúpe nových serverov. Výber procesora samotného je „na mieste“ pri skladaní vlastného serverového riešenia. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať :)
 • Redukcie

  Redukcie (2)

  Na svete je toľko typov káblov a rôznych koncoviek. Redukcie nám umožňujú prepájať rôzne typy káblov, ktoré „so sebou súvisia“. Dobrým príklad môže byť napríklad redukcia z DiplayPortu na HDMI, či z DVI na VGA a podobne. Taktiež sú veľmi známe redukcie na USB káble. Náš sortiment redukcií sa týka hlavne potrieb týkajúcich sa obnovených notebookov a počítačov.
 • Reproduktory

  Reproduktory (1)

  Aké vlastnosti ľudia komunikujú v diskusiách ohľadom reproduktorov? Basy, výšky, hlasitosť, kvalita? Náš sortiment je zameraný hlavne na výpočtovú techniku a to notebooky, počítače, tablety, monitory, tlačiarne a podobne. Niekedy sa ale nájde niečo zaujímavé aj z oblasti reproduktorov :)
 • Servery

  Servery (23)

  Notebooky, počítače, tablety, či smartfóny, ktoré kupujeme bežne, nazývame klientmi. Server je zariadenie, ktoré poskytuje a spracováva údaje pre klientov. Bez serverov by bol svet internetu a dnešnej výpočtovej techniky veľmi pochmúrny. V prípade, že budete potrebovať pomôcť s výberom obnoveného servera, neváhajte nám zavolať :) V našej ponuke nájdete aj niektoré komponenty, ako napríklad chladenie, operačné pamäte, pevné disky, procesory a sieťové komponenty.
 • Servisné služby

  Servisné služby (19)

  Servisné služby notebookov a počítačov? Oprava notebooku, či oprava počítača? :) Ste na správnom mieste, naše servisné služby pomôžu vaše notebooky a počítače držať vo forme. Treba reinštalovať Windows, alebo nainštalovať nový? Potrebujete zvýšiť výkon? Máte zavírený notebook alebo počítač? Ste na správnom mieste :)
 • Sieťové komponenty

  Sieťové komponenty (7)

  Vraj internet „vládne“ svetu? No veru, niekto by to tak mohol povedať. Veď niektorí z nás si deň bez internetu ani nevedia predstaviť. Mať počítač, notebook, či tablet je fajn. Ale využívať možnosti internetu na týchto zariadeniach je priam úžasné :) K tomu, aby naša domácnosť, či firma spoľahlivo s internetom „pracovala“, potrebujeme jednotlivé sieťové komponenty. Náš sortiment je zameraný hlavne na výpočtovú techniku a to notebooky, počítače, tablety, monitory, tlačiarne a podobne. Niekedy sa ale nájde niečo zaujímavé aj z oblasti sieťových komponentov :)
 • Sieťové komponenty

  Sieťové komponenty (1)

  Server sám o sebe bez pripojenia do lokálnej siete alebo k internetu je nám na nič. Pozrite si aktuálnu ponuku serverových sieťových komponentov. Sekcia slúži ako prehľad náhradných dielov, ktoré máme na sklade. Neváhajte nás kontaktovať v prípade akýchkoľvek otázok :)
 • Služby zákazníkom

  Služby zákazníkom (30)

  V tejto sekcii nájdete služby zákazníkom – služby pre vás. Zaujíma vás predĺženie záruky na nakupovaný tovar? Štandardne majú notebooky a počítače zakúpené u nás záruku 2 roky. Záruku si môžete predĺžiť o ďalšie 2 roky. Spolu by ste mali záruku až 4 roky! Chcete mať notebook pripravený na mieru? 😊 Využite naše servisné služby – nainštalovanie najpoužívanejších softvérových balíkov, či inštaláciu softvéru, ktorú si definujete :) Ušetríte tak časom a budete si istý, že všetko je nainštalované spoľahlivo a správne. Tešíme sa na vaše požiadavky 😊
 • Spotrebný tovar

  Spotrebný tovar (31)

  Predstavte si nasledovný prípad. Kúpite si tlačiareň a už nikdy viac sa nemusíte starať o to, či ešte má z čoho tlačiť. Jednoducho budete tlačiť koľko toho chcete tlačiareň bude v tomto ako bezodný mešec. Realita je však niekde inde. Pre správnu funkčnosť sa tlačiareň nezaobíde bez spotrebného materiálu, ktorým sú najčastejšie tonerové a atramentové náplne. Používatelia majú na výber originálne alebo kompatibilné (v niektorých prípadoch aj repasované – obnovené) náplne. Neviete si dať s výberom rady? Zavolajte, aby sme vám s výberom ochotne pomohli 😊
 • Tablety

  Tablety (2)

  Komu niečo hovorí výraz „pocket PC“? V preklade to znamená niečo ako „vreckový počítač“. Môžeme ho nazvať predchodcom tabletu alebo smartfónu. Tablety sú veľmi obľúbenými spoločníkmi hlavne u detí. A to napríklad pri sledovaní videí na YouTube. Ale svoje uplatnenie nájdu aj v domácnosti, či práci. Môže byť napríklad výborným pomocníkom v kuchyni pri varení podľa chutných receptov, či pomocníkom v kancelárii na poradách. Potrebujete pomôcť s výberom? 😊 Zavolajte nám! 😉
 • Tašky na notebooky

  Tašky na notebooky (6)

  Tašky na notebooky? No jasné! Notebook sám o sebe je fajn. Pri prenášaní doma, či vo firme je tiež sám o sebe fajn. Ale čo, keď príde na cestovanie a časté prenášanie aj mimo domova, či firmy? Na to tu predsa máme tašky určené na notebooky :) Tieto tašky sú určené na bezpečné a spoľahlivé prenášanie našich pomocníkov – notebookov. Na výber je nespočetné množstvo rôznych štýlov a prevedení tašiek. Pozrite sa na tie, ktoré máme na sklade my :)
 • Tlačiarne

  Tlačiarne (56)

  Tlačiarne patria medzi veľmi obľúbené a žiadané zariadenia z radu výpočtovej techniky. Veď predsa „zhmotňujú“ naše usilovne spracované dokumenty. Aj keď je dnes komunikácia pomerne dosť elektronická, vždy je dobré mať aj niečo „do ruky“. V niektorých prípadoch je fyzická evidencia dokonca potrebná aj zo zákona. Aj študenti si radšej časti z prednášok vytlačia, ako keby mali so sebou „trepať“ celý notebook. S výberom tlačiarne radi pomôžeme, neváhajte nám zavolať :)
 • Interaktívne riešenia

  Interaktívne riešenia (15)

  Interaktívne riešenia sú technológie, ktoré majú napomôcť vo vzdelávacích procesoch a pri prezentáciách. Čím sú interaktívne riešenia zaujímavé? Slovo „interakcia“ znamená „vzájomné pôsobenie“. Čiže nepôjde len o klasickú PowerPointovskú prezentáciu. Do prezentácie môžeme zasahovať a ovplyvňovať ju. Interaktívne riešenia sú zaujímavé z toho pohľadu, že u sledujúcich spôsobia lepšiu vnímavosť. Tak sú vtiahnutí viac do deja a učenie, či prezentácie sú oveľa efektívnejšie :) Pri výbere interaktívnych riešení vám radi pomôžeme, stačí zavolať :)
 • Softvér

  Softvér (41)

  V počítačovej terminológii, v dávnych časoch minulých bol hardvér mnohonásobne drahší ako softvér. Dnes je tomu naopak. Pri niektorých softvérových riešeniach sa ani nestíhame čudovať ich cenovým reláciám. Našťastie sú tu užitočné produkty, ktoré zas až toľko nestoja. Čo sa týka našej ponuky, ide hlavne o operačný systém Windows a kancelársky balíček Microsoft Office. Nie ste si istý s výberom? :) Dajte nám vedieť napríklad telefonicky alebo emailov a s výberom ochotne pomôžeme :)

Zobrazuje sa 1–24 z 1139 výsledkov