Zavrieť

Kupón predstavuje príslušnú zľavu na celý Váš nákup produktov z kategórie "Naše tipy" pri hodnote nákupu nad 100 € s DPH. Príslušný kupón na zľavu sme Vám zaslali na Vami zadaný e-mail. Kupón na zľavu si uplatníte v prvom kroku košíka. Pod zoznamom objednávaných produktov je políčko „Kód kupónu“. Do tohto políčka vložíte váš kupón na zľavu a kliknete na tlačidlo „Použiť kupón“. Ak je kupón zadaný správne a je platný, zľava sa vám automaticky prepočíta :)
Špeciálna ponuka pre Vás odomknutá!
Teraz máte šancu získať na Váš nákup zaujímavú zľavu! Budete mať šťastie? Zatočte kolesom!
* Zatočiť kolesom šťastia môžete iba raz.
* Ak vyhráte, využite svoj kupón pri nákupe
* Kód na zľavu Vám zašleme na Vami zadaný e-mail
* Zlava platí na celú kategóriu produktov "Naše tipy" pri hodnote nákupu nad 100 € s DPH

Pokazené tlačidlo odomykania/zamykania? Ako tomu predísť?

Tlačidlá odomykania, či zamykania (a samozrejme aj všetky ostatné tlačidlá) na našich smartfónoch alebo tabletoch majú pomerne vysokú odolnosť a dlhú životnosť. Niektorým z nás sa nanešťastie stalo, že to dôležité tlačidlo na odomykanie a zamykanie „odišlo“ oveľa skôr, ako bolo očakávané.  Čo s takým smartfónom alebo tabletom? V takom prípade už len pomôže hardvérová oprava – výmena tlačidla.

Poučenie a prevencia

Znížiť „namáhanie“ a predĺžiť životnosť tlačidla až o polovicu? Ak by ste mali o takúto „službu“ záujem, stačí si nainštalovať jednu z dostupných aplikácií na dotykové zamykanie zariadenia. Na Android je to napríklad appka Lock Screen.

Na domovskú obrazovku si potom vložíte ikonku, na ktorú keď ťuknete, zariadenie sa uzamkne tak, ako keby ste stlačili hardvérové tlačidlo na to určené 🙂

Pokazené tlačidlo odomykania/zamykania? Ako tomu predísť?

Viac spôsobov, viac pohody

Spôsobov ako odomykať a zamykať smartfón, či tablet, je viacero. Spomínanú možnosť pomocou aplikácie Lock Screen sme vyskúšali aj my a príjemne sme si na nový spôsob uzamykania zvykli. Ikonku na uzamykanie sme si k tomu umiestnili tak, aby bolo zamykanie čo najkomfortnejšie. Komfortne takto šetríme a predlžujeme životnosť hardvérového tlačidla. Určite odporúčame 😉

Keď už ste tu, pozrite sa naše aktuálne tipy:

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná.

Vytoč si zľavu!
Kinly get back to your previous orientation view... your wheel is rolling there...