Články o repasovaných notebookoch a počítačoch

Prví na Slovensku sme spravili CT notebooku. Čo sme zistili?

kovové telo Lenovo Thinkpad T430

Dostali sme možnosť vyskúšať špecializovaný prístroj, ktorý je schopný kompletne preskenovať vnútro akéhokoľvek neživého predmetu.

Predávame repasované počítače a notebooky. Väčšine ľudí odporúčame ísť do biznis modelov, ktoré sú odolné vďaka kovovej konštrukcii. Ich telo je zväčša z hliníka, horčíka, alebo iného kovu. To zabraňuje znehodnotenie notebooku, ak náhodou niekde padne.

Preto, keď prišla ponuka kompletne sa pozrieť do vnútra notebooku, neváhali sme a hneď sme pripravili tri modely notebookov. 2 boli celokovové odolné mašinky a jedným bežný multimediálny notebook bez odolného šasi.

Zdenko si chvíľami pripadal ako v centrále NASA. Stroj drahý ako 3-izbový byt v centre Viedne vydával zvuky ako pri štarte raketoplánu. Bolo potrebné notebook presne dopasovať, aby lúče mohli perfektne preskenovať “črevá” vo vnútri laptopu.

Ako prvý šiel na vyšetrenie bežný notebook určený skôr do domácnosti bez kovového tela. Konkrétne išlo o model HP Pavilion DV6000.

Za ním išli dva repasované notebooky s kovovým telom, na ktoré sme boli obzvlášť zvedaví. Prvý šiel môj obľúbenec Lenovo ThinkPad T430. Zhodou okolností práve na ňom píšem tento článok 🙂

 

Hneď za ThinkPadom sme sa pozreli na Dell Latitude E7240.

 

Čo nás ale zaujalo je táto časť videa.

kovové odolné telo Dell Latitude

kovové telo Lenovo Thinkpad T430Na týchto obrázkoch môžete vidieť, vďaka čomu sú tieto notebooky také odolné. Kov je prakticky všade. Ale pozor. Tieto notebooky nie sú kovadlinou. Vďaka horčíku a hliníku sú odolné ale zároveň ľahké.

Preto tak milujeme repasované biznis notebooky, lebo majú perfektný výkon, odolné telo a cenu na ktorú sa nové notebooky nechytajú. A to všetko so zárukou 2 roky s možnosťou predĺženia až na 4.

Vyberte si z ponuky kvalitne repasovaných odolných notebookov biznis triedy s kovovým telom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *