Články o repasovaných notebookoch a počítačoch

Pozor na podozrivo lacné repasy!

Čo najnižšia cena je pre mnoho ľudí najdôležitejším faktorom pri kúpe repasovaného notebooku, či počítača. Otázkou je, či by mal človek v prípade repasovanej techniky brať ohľad len na cenu. Ako je to u vás?

Okrem „štandardných“ parametrov aj vizuálny stav

Ako ľudia postupujú pri kúpe nového notebooku, či počítača? Samozrejme, berú ohľad na pomer cena/výkon. Čo najlepší výkon za najlepšiu cenu je ideálnym stavom. V prípade repasovaného notebooku však treba brať ohľad okrem „štandardných“ výkonových parametrov aj na vizuálny stav. Repasované = už predtým používané. Aj na základe typu používania sa prejaví pri obnove a ďalšom predaji vizuálny stav. Naše notebooky, ako sme už mnohokrát spomenuli, pochádzajú z veľkých firiem, kde pracovníci majú predmetné notebooky zväčša na dokovacích staniciach, čím sa zachováva vynikajúci vizuálny stav aj po uplynutí doby ich operačného lízingu.

Pozor na podozrivo lacné repasy!Faktom je, že keď sa aj niekto rozhodne ísť do kúpy repasovaného notebooku, či počítača, na vizuálnom stave mu záleží. V procese obnovy notebookov a počítačov je v niektorých prípadoch zahrnutá aj vizuálna úprava. Prevažne však do ponuky radíme notebooky a počítače tej najlepšej „kozmetickej“ kvality. V tomto prípade však zákazník nemôže rátať s najnižšou možnou cenou – porovnateľnou s produktom vizuálne „opotrebeným“.

Vizuálny stav repasovaného notebooku, či počítača sa rozhodne počíta. Toto naši zákazníci s nami radi komunikujú, pretože dostanú vždy kus zodpovedný popisu, či prípadnému zaslaniu skutočných foto produktu. Je potom len na zákazníkovi, z akej ponuky kvality si vyberie.

Záruka

Podľa zákona môže byť poskytnutá záruka na používaný tovar najmenej 12 mesiacov. Nám však záleží na servise a spokojnosti zákazníkov a preto poskytujeme záruku štandardnej doby 24 mesiacov, pokiaľ nie je stanovené inak (takýchto prípadov je ale minimum).

Operačný systém v cene

Repasované notebooky a počítače v našej ponuke majú štandardne predinštalovaný oficiálne licencovaný operačný systém Windows. Za predinštalovaný operačný systém si zákazník nepripláca, „ofiko“ Windows je teda v cene.

Týmto príspevkom sme vlastne len chceli povedať to, že keď si zákazník priplatí „za kvalitu“ o niečo viac, ako je najnižšia možná ponuka na trhu, vlastne aj oveľa viac dostane 🙂 Výborný vizuálny stav, 2 ročnú záruku, Windows v cene, ochotnú podporu a pomoc pri riešení prípadných problémov a reklamácií. To sme my. To je ZebraComp 🙂

Pozor na podozrivo lacné repasy!

Designed by Freepik

Pridaj komentár