Zavrieť

Kupón predstavuje príslušnú zľavu na celý Váš nákup produktov z kategórie "Naše tipy" pri hodnote nákupu nad 100 € s DPH. Príslušný kupón na zľavu sme Vám zaslali na Vami zadaný e-mail. Kupón na zľavu si uplatníte v prvom kroku košíka. Pod zoznamom objednávaných produktov je políčko „Kód kupónu“. Do tohto políčka vložíte váš kupón na zľavu a kliknete na tlačidlo „Použiť kupón“. Ak je kupón zadaný správne a je platný, zľava sa vám automaticky prepočíta :)
Špeciálna ponuka pre Vás odomknutá!
Teraz máte šancu získať na Váš nákup zaujímavú zľavu! Budete mať šťastie? Zatočte kolesom!
* Zatočiť kolesom šťastia môžete iba raz.
* Ak vyhráte, využite svoj kupón pri nákupe
* Kód na zľavu Vám zašleme na Vami zadaný e-mail
* Zlava platí na celú kategóriu produktov "Naše tipy" pri hodnote nákupu nad 100 € s DPH

Pozor na podozrivo lacné repasy!

Čo najnižšia cena je pre mnoho ľudí najdôležitejším faktorom pri kúpe repasovaného notebooku, či počítača. Otázkou je, či by mal človek v prípade repasovanej techniky brať ohľad len na cenu. Ako je to u vás?

Okrem „štandardných“ parametrov aj vizuálny stav

Ako ľudia postupujú pri kúpe nového notebooku, či počítača? Samozrejme, berú ohľad na pomer cena/výkon. Čo najlepší výkon za najlepšiu cenu je ideálnym stavom. V prípade repasovaného notebooku však treba brať ohľad okrem „štandardných“ výkonových parametrov aj na vizuálny stav. Repasované = už predtým používané. Aj na základe typu používania sa prejaví pri obnove a ďalšom predaji vizuálny stav. Naše notebooky, ako sme už mnohokrát spomenuli, pochádzajú z veľkých firiem, kde pracovníci majú predmetné notebooky zväčša na dokovacích staniciach, čím sa zachováva vynikajúci vizuálny stav aj po uplynutí doby ich operačného lízingu.

Pozor na podozrivo lacné repasy!Faktom je, že keď sa aj niekto rozhodne ísť do kúpy repasovaného notebooku, či počítača, na vizuálnom stave mu záleží. V procese obnovy notebookov a počítačov je v niektorých prípadoch zahrnutá aj vizuálna úprava. Prevažne však do ponuky radíme notebooky a počítače tej najlepšej „kozmetickej“ kvality. V tomto prípade však zákazník nemôže rátať s najnižšou možnou cenou – porovnateľnou s produktom vizuálne „opotrebeným“.

Vizuálny stav repasovaného notebooku, či počítača sa rozhodne počíta. Toto naši zákazníci s nami radi komunikujú, pretože dostanú vždy kus zodpovedný popisu, či prípadnému zaslaniu skutočných foto produktu. Je potom len na zákazníkovi, z akej ponuky kvality si vyberie.

Záruka

Podľa zákona môže byť poskytnutá záruka na používaný tovar najmenej 12 mesiacov. Nám však záleží na servise a spokojnosti zákazníkov a preto poskytujeme záruku štandardnej doby 24 mesiacov, pokiaľ nie je stanovené inak (takýchto prípadov je ale minimum).

Operačný systém v cene

Repasované notebooky a počítače v našej ponuke majú štandardne predinštalovaný oficiálne licencovaný operačný systém Windows. Za predinštalovaný operačný systém si zákazník nepripláca, „ofiko“ Windows je teda v cene.

Týmto príspevkom sme vlastne len chceli povedať to, že keď si zákazník priplatí „za kvalitu“ o niečo viac, ako je najnižšia možná ponuka na trhu, vlastne aj oveľa viac dostane 🙂 Výborný vizuálny stav, 2 ročnú záruku, Windows v cene, ochotnú podporu a pomoc pri riešení prípadných problémov a reklamácií. To sme my. To je ZebraComp 🙂

Pozor na podozrivo lacné repasy!
Designed by Freepik

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná.

Vytoč si zľavu!
Kinly get back to your previous orientation view... your wheel is rolling there...