repasované notebooky, repasované počítače, predaj, servis
Repasované notebooky a počítače, ktoré šetria životné prostredie a aj vašu peňaženku
info@zebracomp.sk     0950 396 001
Prečo je obnovená výpočtová technika mnohými odsudzovaná?

Prečo je obnovená výpočtová technika mnohými odsudzovaná?

Repasované, obnovené, renovované, opravené, znovu uvedené do prevádzky. Počítače, notebooky, LCD monitory a ďalšiu techniku v našej ponuke už určite poznáte. Keď hovoríme o repasovaných (obnovených) notebookoch a počítačoch, vždy je to zaujímavá skutočnosť. Ľudia sa delia na 2 skupiny.

2 skupiny ľudí

Prvou skupinou ľudí (začneme touto), je skupina, ktorá si obnovené notebooky a počítače nevie vynachváliť. Produkty poznajú, používajú ich. Veľmi dobre vedia, že ide o top modelové triedy, stavané na dlhodobú prevádzku. Vedia a majú odskúšané, že tieto typy notebookov vydržia oveľa dlhšie ako bežné v porovnateľnej cenovej kategórii. Mnohí argumentujú, že tieto repasované notebooky a počítače nedisponujú najnovšími technologickými vymoženosťami. Ale pre ľudí, ktorí chcú napríklad pracovný notebook určený vyložene na prácu, ponúkané konfigurácie bohato stačia. Nemusia tak na kvalitu míňať zbytočne viac.

Druhá skupina repasované notebooky, počítače, či LCD monitory a inú repasovanú techniku vyslovene odsudzuje. „Staré nepoužiteľné šroty“, hovoria. Čiastočne majú pravdu, repasovaná technika nie je najnovšia. Proti tejto skupine ľudí samozrejme nemáme nič. Veď aj my máme radi nové technológie a produktové novinky. Mohli by však aspoň oceniť skutočnosť, že ak niekto potrebuje zariadenie na bežnú prácu, nemusí si kupovať nový, drahší model, ale použije obnovený a ten nemusí ísť hneď do likvidácie. Takto spoločne pomáhame k trvale udržateľnému rozvoju.

Prečo je obnovená výpočtová technika mnohými odsudzovaná?

Designed by kues1 / Freepik

Nestojíme si stále za svojim

Ak niekto vyslovene potrebuje výkonný notebook, či počítač, určený na hry alebo rôzne náročné operácie z profesionálnej pracovnej oblasti, nenútime mu kúpu repasovaných modelov. Skôr poradíme a pomôžeme s výberom, aby dostal naozaj to, čo potrebuje. Aj v našej ponuke sa niekedy vyskytnú modely s najnovšími technológiami. Sú z kategórie tzv. „remarketed“. U nás niečo ako modely, ktoré už boli vybalené a vystavené v predajniach.

Výber je koniec koncov vždy na vás

Pri kúpe notebookov, či počítačov máte na výber. Rozhodujete sa podľa toho, čo potrebujete. Naše odporúčanie je, že ak potrebujete zariadenie na bežnú prácu, vyberte si z repasovaných modelov. Ak potrebujete vyslovene výkonnú „mašinu“, nahliadnite do kategórie „remarketed“. Prečo „remarketed“. Aj v rámci tejto kategórie je možnosť výraznejšie ušetriť 🙂 V oboch prípadoch sme tu pre vás, v prípade otázok sa na nás neváhajte kedykoľvek obrátiť 🙂

ZEBRACOMP - Marián

Marián

obchodník

0950 396 001
predaj@zebracomp.sk

Pomôžem Vám vybrať tie správne produkty pre Vás. Neváhajte sa na mňa obrátiť. Veľmi rád pomôžem 🙂
ZEBRACOMP - Zdenko

Zdenko

obchodník

0911 997 448
obchod@zebracomp.sk

Potrebujete pomôcť v výberom? Spoľahnite sa. Veľmi rád pomôžem. Som tu pre Vás 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *