Články o repasovaných notebookoch a počítačoch

Prečo je obnovená výpočtová technika mnohými odsudzovaná?

Repasované, obnovené, renovované, opravené, znovu uvedené do prevádzky. Počítače, notebooky, LCD monitory a ďalšiu techniku v našej ponuke už určite poznáte. Keď hovoríme o repasovaných (obnovených) notebookoch a počítačoch, vždy je to zaujímavá skutočnosť. Ľudia sa delia na 2 skupiny.

2 skupiny ľudí

Prvou skupinou ľudí (začneme touto), je skupina, ktorá si obnovené notebooky a počítače nevie vynachváliť. Produkty poznajú, používajú ich. Veľmi dobre vedia, že ide o top modelové triedy, stavané na dlhodobú prevádzku. Vedia a majú odskúšané, že tieto typy notebookov vydržia oveľa dlhšie ako bežné v porovnateľnej cenovej kategórii. Mnohí argumentujú, že tieto repasované notebooky a počítače nedisponujú najnovšími technologickými vymoženosťami. Ale pre ľudí, ktorí chcú napríklad pracovný notebook určený vyložene na prácu, ponúkané konfigurácie bohato stačia. Nemusia tak na kvalitu míňať zbytočne viac.

Druhá skupina repasované notebooky, počítače, či LCD monitory a inú repasovanú techniku vyslovene odsudzuje. „Staré nepoužiteľné šroty“, hovoria. Čiastočne majú pravdu, repasovaná technika nie je najnovšia. Proti tejto skupine ľudí samozrejme nemáme nič. Veď aj my máme radi nové technológie a produktové novinky. Mohli by však aspoň oceniť skutočnosť, že ak niekto potrebuje zariadenie na bežnú prácu, nemusí si kupovať nový, drahší model, ale použije obnovený a ten nemusí ísť hneď do likvidácie. Takto spoločne pomáhame k trvale udržateľnému rozvoju.

Prečo je obnovená výpočtová technika mnohými odsudzovaná?

Designed by kues1 / Freepik

Nestojíme si stále za svojim

Ak niekto vyslovene potrebuje výkonný notebook, či počítač, určený na hry alebo rôzne náročné operácie z profesionálnej pracovnej oblasti, nenútime mu kúpu repasovaných modelov. Skôr poradíme a pomôžeme s výberom, aby dostal naozaj to, čo potrebuje. Aj v našej ponuke sa niekedy vyskytnú modely s najnovšími technológiami. Sú z kategórie tzv. „remarketed“. U nás niečo ako modely, ktoré už boli vybalené a vystavené v predajniach.

Výber je koniec koncov vždy na vás

Pri kúpe notebookov, či počítačov máte na výber. Rozhodujete sa podľa toho, čo potrebujete. Naše odporúčanie je, že ak potrebujete zariadenie na bežnú prácu, vyberte si z repasovaných modelov. Ak potrebujete vyslovene výkonnú „mašinu“, nahliadnite do kategórie „remarketed“. Prečo „remarketed“. Aj v rámci tejto kategórie je možnosť výraznejšie ušetriť 🙂 V oboch prípadoch sme tu pre vás, v prípade otázok sa na nás neváhajte kedykoľvek obrátiť 🙂

logo fujitsu - repasovane notebooky FujitsuNajväčší japonský výrobca výpočtovej techniky Fujitsu sa po svete preslávil vďaka svojej spoľahlivosti a výkonu. 
A skutočne, miera reklamácií repasovaných notebookov Fujitsu je u nás rovná takmer nule. 

V priebehu rokov získalo Fujitsu viac ako 34 000 patentov, ktoré pomohli zdokonaliť ich produkty. 
Vo Fujitsu navyše myslia aj na ekologický aspekt. Všetky tablety a notebooky spoločnosti Fujitsu dodržiavajú globálne normy environmentálnej bezpečnosti a dodávajú sa so spoľahlivým štandardom Energy Star.
Medzi ich najvyššie biznis modely notebookov patrí predovšetkým rada Lifebook a práve túto modelovú radu u nás ponúkame.

logo fujitsu lifebook repasované notebookyModelová rada Lifebook od Fujitsu je primárne tvorená pre biznis sféru. To znamená, že sú použité tie najlepšie materiály ako hliník, či horčík, aby sa zabezpečila odolnosť a ochrana dát. 

Po kompletnom repase sú tieto notebooky rovnako výkonné akurát cena je niekedy aj o 70% nižšia ako by ste si kúpili nový notebook. 
Repasované notebooky Fujitsu spájajú japonskú kvalitu a precíznosť so slovenskou cenou a preto sú mimoriadne obľúbené vo firmách, v domácnosti, či na úradoch.

Pozrite sa na naše aktuálne tipy:

Podobné príspevky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *