Powered by Smartsupp

PREDĹŽENIE ZÁRUKY

Máte záujem o predĺženie záruky? Čo to vlastne znamená? Zakúpením predĺženej záruky na vybrané obdobie si zákazník predĺžuje zákonnú záručnú lehotu, ktorú štandardne poskytuje jeho výrobca.

Kedy začína predĺžená záruka platiť?

Predĺžená záruka začína platiť nasledovný deň po skončení zákonnej záruky a vzťahuje sa na poruchy, ktoré dovtedy kryla zákonná záruka.

Čo v prípade neopraviteľnosti?

V prípade neopraviteľnosti výrobku bude zákazníkovi dodané zariadenie porovnateľných parametrov. Záruku si môžete predĺžiť o 1 alebo 2 roky.

Čo získate tým, že si záruku predĺžite?

Predĺžením záruky získate istotu, že v prípade poruchy sa máte ihneď na koho obrátiť a nebudete musieť platiť navyše za dodatočné opravy. Možno si myslíte, že predĺženie záruky je platba navyše. To áno, ale určite stojí menej ako náklady na opravu, prípadne nový kus.

U nás sú dostupné nasledovné varianty:

2+1 = Predĺženie záruky o 1 rok

S týmto variantom si záruku predĺžite o 1 ďalší rok. To znamená, že k štandardnej záruke 2 roky si pripočítate ešte 1 rok. Vaša záručná doba tak bude 3 roky.

2+2 = Predĺženie záruky o 2 roky

Týmto variantom si záruku predĺžite o ďalšie 2 roky. To znamená, že k štandardnej záruke 2 roky si pripočítate ešte 2 roky. Vaša záručná doba tak bude 4 roky.

TEST: Štart notebooku s HDD vs. SSD a rozdielnou RAM

TEST: Štart notebooku s HDD vs. SSD a rozdielnou RAM

“Kdybych pánové před vás postavil dva notebooky, ale dva naprosto stejný notebooky, a o jedným z nich vám řekl, že je s SSD, tak který by pro vás byl lepší, co?” 
Touto upravenou hláškou z Pelíšok vás chcem uviesť do nášho najnovšieho testu.


Obnovené počítače a čo od nich čakať ?

Obnovené počítače a čo od nich čakať ?

Drvivá väčšina aktívnych ľudí dnes používa počítač, notebook či tablet. Asi mi dáte za pravdu keď poviem, že už od útleho detstva. Stali sa súčasťou nášho každodenného života. Preto by som sa s Vami rád podelil o dôvody, ktoré ma ako obchodníka viedli k prechodu od predaja nových počítačov na obnovené.

{newsletter_email}