Zavrieť

Kupón predstavuje príslušnú zľavu na celý Váš nákup produktov z kategórie "Naše tipy" pri hodnote nákupu nad 100 € s DPH. Príslušný kupón na zľavu sme Vám zaslali na Vami zadaný e-mail. Kupón na zľavu si uplatníte v prvom kroku košíka. Pod zoznamom objednávaných produktov je políčko „Kód kupónu“. Do tohto políčka vložíte váš kupón na zľavu a kliknete na tlačidlo „Použiť kupón“. Ak je kupón zadaný správne a je platný, zľava sa vám automaticky prepočíta :)
Špeciálna ponuka pre Vás odomknutá!
Teraz máte šancu získať na Váš nákup zaujímavú zľavu! Budete mať šťastie? Zatočte kolesom!
* Zatočiť kolesom šťastia môžete iba raz.
* Ak vyhráte, využite svoj kupón pri nákupe
* Kód na zľavu Vám zašleme na Vami zadaný e-mail
* Zlava platí na celú kategóriu produktov "Naše tipy" pri hodnote nákupu nad 100 € s DPH

Pripravujeme pre vás nový ZebraComp Showroom

Myšlienka prípravy nového a zároveň prvého ZebraComp Showroomu vznikla už v priebehu roku 2017. Začiatkom roku 2018 sme zvládli všetky potrebné administratívne úkony a teraz v priebehu leta sú prípravy Showroomu v plnom prúde 🙂

Vynikajúca zákaznícka podpora

Ústretový prístup k zákazníkovi a vynikajúca zákaznícka podpora. To sú atribúty, ktoré nám zákazníci pripisujú na základe ich spokojnosti od založenia ZebraCompu. Toto nás samozrejme veľmi teší a naďalej viac a viac motivuje spĺňať potreby zákazníkov tak, aby boli nadšení nad ich očakávania.

Pripravujeme pre vás nový ZebraComp Showroom

Od eshopu k žiadanému Showroomu

Eshop www.zebracomp.sk už veľmi dobre poznáte. Vyberiete si produkt, zvolíte spôsob dopravy a platby, dokončíte objednávku a tešíte sa na doručenie.

Po novom budete môcť navštíviť aj náš Showroom v Banskej Bystrici. Aj tu vám ochotne poradíme a pomôžeme s výberom. Pre vás to bude mať výhodu v tom, že si budete môcť jednotlivé modely vyskúšať a bližšie špecifikovať požiadavky.

Je prirodzené, že mnoho ľudí pri objednávaní cez náš eshop zaujíma vizuálny stav produktov, keďže sa jedná o obnovené (repasované) modely. Aj v tomto im samozrejme vyhovieme a potrebné informácie radi odkomunikujeme.

Aj napriek vynikajúcej podpore a prístupu k zákazníkovi online, mnoho z vás by radšej uprednostnilo osobný kontakt a možnosť produkty si fyzicky „ošahať“ a vyskúšať.

Zákazníkom vyhovieme

Našim zákazníkom vždy veľmi radi vyhovieme. Aj preto sme pristúpili k tomuto veľkému kroku, prípravy ZebraComp Showroomu. Ohľadom pripravovaného Showroomu zatiaľ len toľko. Bližšie informácie uverejníme už čoskoro 🙂 Už teraz sa tešíme na vaše návštevy 😉

2 komentáre

 1. 4. augusta 2018
  Ivan Gondor

  Plánujete otvoriť v budúcnosti showroom aj v Bratislave

  Reply
  • 6. augusta 2018
   Dodo Bašnák - MKT

   Pozdravujeme p. Gondor,
   Ďakujeme za opýtanie, v budúcnosti určite plánujeme otvárať Showroomov viacero po celom Slovensku. Zatiaľ si ale ešte netrúfame informovať o dátume realizácie.

   Reply

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná.

Vytoč si zľavu!
Kinly get back to your previous orientation view... your wheel is rolling there...