Zaujímavosti

Pripravujeme pre vás nový ZebraComp Showroom

Myšlienka prípravy nového a zároveň prvého ZebraComp Showroomu vznikla už v priebehu roku 2017. Začiatkom roku 2018 sme zvládli všetky potrebné administratívne úkony a teraz v priebehu leta sú prípravy Showroomu v plnom prúde 🙂

Vynikajúca zákaznícka podpora

Ústretový prístup k zákazníkovi a vynikajúca zákaznícka podpora. To sú atribúty, ktoré nám zákazníci pripisujú na základe ich spokojnosti od založenia ZebraCompu. Toto nás samozrejme veľmi teší a naďalej viac a viac motivuje spĺňať potreby zákazníkov tak, aby boli nadšení nad ich očakávania.

Pripravujeme pre vás nový ZebraComp Showroom

Od eshopu k žiadanému Showroomu

Eshop www.zebracomp.sk už veľmi dobre poznáte. Vyberiete si produkt, zvolíte spôsob dopravy a platby, dokončíte objednávku a tešíte sa na doručenie.

Po novom budete môcť navštíviť aj náš Showroom v Banskej Bystrici. Aj tu vám ochotne poradíme a pomôžeme s výberom. Pre vás to bude mať výhodu v tom, že si budete môcť jednotlivé modely vyskúšať a bližšie špecifikovať požiadavky.

Je prirodzené, že mnoho ľudí pri objednávaní cez náš eshop zaujíma vizuálny stav produktov, keďže sa jedná o obnovené (repasované) modely. Aj v tomto im samozrejme vyhovieme a potrebné informácie radi odkomunikujeme.

Aj napriek vynikajúcej podpore a prístupu k zákazníkovi online, mnoho z vás by radšej uprednostnilo osobný kontakt a možnosť produkty si fyzicky “ošahať” a vyskúšať.

Zákazníkom vyhovieme

Našim zákazníkom vždy veľmi radi vyhovieme. Aj preto sme pristúpili k tomuto veľkému kroku, prípravy ZebraComp Showroomu. Ohľadom pripravovaného Showroomu zatiaľ len toľko. Bližšie informácie uverejníme už čoskoro 🙂 Už teraz sa tešíme na vaše návštevy 😉

Podobné príspevky

Pridaj komentár