Zavrieť

Kupón predstavuje príslušnú zľavu na celý Váš nákup produktov z kategórie "Naše tipy" pri hodnote nákupu nad 100 € s DPH. Príslušný kupón na zľavu sme Vám zaslali na Vami zadaný e-mail. Kupón na zľavu si uplatníte v prvom kroku košíka. Pod zoznamom objednávaných produktov je políčko „Kód kupónu“. Do tohto políčka vložíte váš kupón na zľavu a kliknete na tlačidlo „Použiť kupón“. Ak je kupón zadaný správne a je platný, zľava sa vám automaticky prepočíta :)
Špeciálna ponuka pre Vás odomknutá!
Teraz máte šancu získať na Váš nákup zaujímavú zľavu! Budete mať šťastie? Zatočte kolesom!
* Zatočiť kolesom šťastia môžete iba raz.
* Ak vyhráte, využite svoj kupón pri nákupe
* Kód na zľavu Vám zašleme na Vami zadaný e-mail
* Zlava platí na celú kategóriu produktov "Naše tipy" pri hodnote nákupu nad 100 € s DPH

Recenzia: Dell Latitude E6430s

Notebooky rady DELL Latitude boli navrhnuté hlavne pre firemné prostrediecestujúcich manažérov. Sú známe a obľúbené hlavne vďaka nespornej stabilite, spoľahlivostidlhej životnosti. Konkrétne model E6430s figuruje na trhu od roku 2012. Ako veľmi radi často pripomíname, obnovujeme (repasujeme) len tie najvyššie manažérske modely, ktoré za to stoja a E6430s zaslúžene do tejto kategórie patrí.

Recenzia: Dell Latitude E6430s

Profesionálny obľúbenec?

Nové DELLká tejto rady patria medzi výkonné notebooky určené na náročné aplikácie. Obsahujú výkonné procesory Intel Core i5 a Core i7. V kombinácii s výborne zladeným hardvérom, rýchlymi RAMkami a drzo rýchlym SSD diskom uspokoja nároky každého profesionála. Samozrejmosťou je nízka hmotnosť, kompaktné rozmery a mechanicky odolná konštrukcia pre účely častého prenášania a cestovania. Nové DELLká tejto rady „idú“ v priemere cca od 800 € s DPH.

Aj preto sme tu my, ZebraComp, aby sme vám pomohli pri kúpe takéhoto DELLka ušetriť a poskytnúť konkurencieschopný výkon, ktorý požadujete. Nejedná sa síce o model nový, ale už predtým používaný, nami obnovený (repasovaný) a vylepšený. Čítajte teda o E6430s ďalej.

Zodpovedne obnovený = vylepšený výkon, oveľa nižšia cena

Zákazník, ktorý chce zaobstarať notebook v bežne akceptovanej cene (rozumieme od 200 – 400 € s DPH) požaduje okrem požadovaného výkonu aj odolnosť mechanickú a s tým spojenú aj dlhú životnosť a celkovú kvalitu spracovania. Nové DELLko, ktoré spĺňa všetky tieto požiadavky však nespadá do žiadanej cenovej hladiny. Riešením je teda obnovený model. U našich zákazníkov máme overené, že obnovené notebooky rady Dell Latitude napĺňajú všetky ich očakávania a sú s nimi spokojní.

Dell Latitude E6430s na prvý pohľad

Na prvý pohľad je zrejmé, že sa jedná o business triedu notebooku kvalitného spracovania. Nepochybne zaujme svojim dizajnovým spracovaním a výberom farebného mixu čiernej, príjemnej šedej a pozitívnej striebornej. Okolo LCD panela si hneď všimnete dômyselne zapracované ochranné tesnenie, ktoré zamedzuje vniku kvapalín a nečistôt pri prenášaní. Klávesnica je nenápadne odolná voči poliatiu – rozliata voda pretečie na to určenými kanálikmi.

Rám je z horčíkovej zliatiny, dlhú životnosť tiež podporujú oceľové pánty a o celkovú ochranu sa starajú chrómové „nárazníky“. Nie je tak vôbec prekvapivé, že spĺňa požiadavky náročného štandardu MIL-STD-810G. Je to vojenský štandard pre odolné zariadenia, ktoré sú používané vo veľmi nehostinných podmienkach. Ide napríklad o odolnosť voči vlhkosti a ľadu, pádom z výšky min. 1,2 metra, otrasom a vibráciám, prachu a piesku a podobne.

Vec výkonu

Tento konkrétny model E6430s (aktuálne nami označkovaný ako „DAVAJ HET“) je v konfigurácii Intel Core i5 tretej generácie (3320M) taktovaný až na 3.30 GHz, jeho pravá ruka predstavuje 8GB DDR3 RAM a jadro výkonu uzatvára rýchly SSD disk o kapacite 128 GB. O zobrazenie sa stará spoľahlivý grafický čip Intel HD Graphics 4000 v spolupráci so 14“ displejom s rozlíšením 1366 x 768px. Štandardne bol dodávaný s operačným systémom Windows 7, ale keďže ideme s dobou, tieto obnovené a vylepšené kúsky majú predinštalovaný Windows 10 Pro, ktorý je samozrejme už zahrnutý v cene, ako aj záruka 2 roky.

Recenzia: Dell Latitude E6430s

Použitie dnes?

Vzhľadom na uvedenú konfiguráciu si hravo poradí aj s náročnejšími aplikáciami. Veľmi rád si svoje uplatnenie znovu nájde tam, kde je „doma“ – vo firmách a na dlhých cestách. Poteší ho však aj príjemné prostredie vášho domova, kde ho budete využívať na všednú, každodennú prácu.

Cena, záruka

Možno vás prekvapí, že ho teraz v uvedenej konfigurácii ponúkame len za 229 € s DPH vrátane operačného systému Windows 10 Pro a 2 ročnej záruky. Aj preto sme ho označili termínom „DAVAJ HET“. Ak si potrebujete zaobstarať spoľahlivý notebook s vyhliadkou na dlhú životnosť a výkonovú konkurencieschopnosť aj po niekoľkých rokoch používania, jednoducho si ho musíte vybrať! Dajte nám vedieť, ak by ste potrebovali ešte vyššiu kapacitu RAM, či SSD disku, radi vykonáme.

Obnovený a vylepšený Dell Latitude E6430s, o ktorom hovoríme, je jedným triumfov, s ktorým sa radi chválime. Okrem ochrany životného prostredia našim zákazníkom ponúkame možnosť výrazného ušetrenia peňazí a získanie oveľa vyššej hodnoty, ako by si mali vybrať za uvedenú sumu nový model nízkej, nekvalitnej triedy. Výber je však nakoniec vždy len na vás 🙂

Neváhajte sa na nás obrátiť v prípade akýchkoľvek otázok:

ZEBRACOMP - Marián

Marián

obchodník

0950 396 001
predaj@zebracomp.sk

Pomôžem Vám vybrať tie správne produkty pre Vás. Neváhajte sa na mňa obrátiť. Veľmi rád pomôžem 🙂
ZEBRACOMP - Zdenko

Zdenko

obchodník

0911 997 448
obchod@zebracomp.sk

Potrebujete pomôcť v výberom? Spoľahnite sa. Veľmi rád pomôžem. Som tu pre Vás 🙂

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná.

Vytoč si zľavu!
Kinly get back to your previous orientation view... your wheel is rolling there...