Zavrieť

Kupón predstavuje príslušnú zľavu na celý Váš nákup produktov z kategórie "Naše tipy" pri hodnote nákupu nad 100 € s DPH. Príslušný kupón na zľavu sme Vám zaslali na Vami zadaný e-mail. Kupón na zľavu si uplatníte v prvom kroku košíka. Pod zoznamom objednávaných produktov je políčko „Kód kupónu“. Do tohto políčka vložíte váš kupón na zľavu a kliknete na tlačidlo „Použiť kupón“. Ak je kupón zadaný správne a je platný, zľava sa vám automaticky prepočíta :)
Špeciálna ponuka pre Vás odomknutá!
Teraz máte šancu získať na Váš nákup zaujímavú zľavu! Budete mať šťastie? Zatočte kolesom!
* Zatočiť kolesom šťastia môžete iba raz.
* Ak vyhráte, využite svoj kupón pri nákupe
* Kód na zľavu Vám zašleme na Vami zadaný e-mail
* Zlava platí na celú kategóriu produktov "Naše tipy" pri hodnote nákupu nad 100 € s DPH

Recenzia: Kvalitný nástroj HP Compaq 6200 Pro SFF

Výrobca HP model Compaq 6200 Pro SFF radí do kategórie firemných počítačov. HP Compaq 6200 Pro SFF prináša vynikajúci pomer cena/výkon, ktorý si jednoznačne zaslúžite. Je navrhnutý v spoľahlivej architektúre komponentov, zabezpečujúcej vysoký výkon a to pri príjemnom, tichom chode. HP Compaq 6200 Pro je jednou z najstabilnejších pracovných staníc, ktoré sa kedy vyrábali.

Základné parametre

  • Procesor: Intel® Core™ i3-2120 30 GHz
  • Pamäť RAM: 4GB DDR3
  • Pevný disk: 3,5″ 500 GB HDD
  • Grafická karta: Intel® HD Graphics 2000
  • 10 x USB 2.0, DisplayPort
  • Operačný systém: Pôvodný Windows 7 Professional + originál COA štítok
  • Rozmery: 379 mm x 338 mm x 100 mm, Hmotnosť:7.6 kg

Recenzia: Kvalitný nástroj HP Compaq 6200 Pro SFF

Zhodnotenie z hľadiska bežného používateľa

Prioritnou úlohou obnovených notebookov a počítačov nie je používateľa ohúriť najnovšími „vychytávkami“. Úlohou je hlavne možnosť pri nákupe výrazne ušetriť, ochrániť životné prostredie a získať overenú kvalitu.

Overenú kvalitu model HP Compaq 6200 Pro SFF určite ponúka. Recenzovaný model je osadený procesorom Intel Core i3 2120, taktovaný na frekvencii 3.30 GHz. Jeho „druhou rukou“ je operačná pamäť typu DDR3 o kapacite 4 GB. O ukladanie dát sa stará 500 GB HDD disk. Zobrazenie na monitore umožňuje grafická karta Intel HD Graphics 2000.

V úvode sme spomenuli, že sám výrobca tento počítač radí do kategórie firemných počítačov. Potvrdzujú to aj uvedené parametre. Je ideálny do kancelárie, či domácnosti na bežnú prácu. Svižne pracuje s kancelárskymi operáciami a hravo „surfuje“ na internete. Vynikajúce vyladená architektúra hardvérových komponentov zabezpečuje garantovanú stabilitu a dlhú životnosť. Uvedené parametre budú na takúto bežnú prácu stačiť ešte dlhé roky.

Recenzia: Kvalitný nástroj HP Compaq 6200 Pro SFF

Čo povedať na záver?

HP Compaq 6200 Pro SFF je overeným modelom, pri ktorom netreba ísť do detailov. Ak zákazník vie, čo chce – potrebuje spoľahlivý počítač na bežnú, každodennú prácu, HP Compaq 6200 Pro SFF je vynikajúcou voľbou. Poteší stabilná hardvérová architektúra s dlhou životnosťou a široká konektivita (množstvo USB a ďalších potrebných konektorov). V uvedenej cenovej kategórii, s originálnym operačným systémom Windows 7 Professional a 2 ročnou zárukou nie je nad čím špekulovať.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať:

ZEBRACOMP - Zdenko

Zdenko

obchodník

0911 997 448
obchod@zebracomp.sk

Potrebujete pomôcť v výberom? Spoľahnite sa. Veľmi rád pomôžem. Som tu pre Vás 🙂
ZEBRACOMP - Marián

Marián

obchodník

0950 396 001
predaj@zebracomp.sk

Pomôžem Vám vybrať tie správne produkty pre Vás. Neváhajte sa na mňa obrátiť. Veľmi rád pomôžem 🙂

Recenzia: Kvalitný nástroj HP Compaq 6200 Pro SFF

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná.

Vytoč si zľavu!
Kinly get back to your previous orientation view... your wheel is rolling there...