Recenzie

Recenzia: Kvalitný nástroj HP Compaq 6200 Pro SFF

Výrobca HP model Compaq 6200 Pro SFF radí do kategórie firemných počítačov. HP Compaq 6200 Pro SFF prináša vynikajúci pomer cena/výkon, ktorý si jednoznačne zaslúžite. Je navrhnutý v spoľahlivej architektúre komponentov, zabezpečujúcej vysoký výkon a to pri príjemnom, tichom chode. HP Compaq 6200 Pro je jednou z najstabilnejších pracovných staníc, ktoré sa kedy vyrábali.

Základné parametre

  • Procesor: Intel® Core™ i3-2120 30 GHz
  • Pamäť RAM: 4GB DDR3
  • Pevný disk: 3,5″ 500 GB HDD
  • Grafická karta: Intel® HD Graphics 2000
  • 10 x USB 2.0, DisplayPort
  • Operačný systém: Pôvodný Windows 7 Professional + originál COA štítok
  • Rozmery: 379 mm x 338 mm x 100 mm, Hmotnosť:7.6 kg

Recenzia: Kvalitný nástroj HP Compaq 6200 Pro SFF

Zhodnotenie z hľadiska bežného používateľa

Prioritnou úlohou obnovených notebookov a počítačov nie je používateľa ohúriť najnovšími „vychytávkami“. Úlohou je hlavne možnosť pri nákupe výrazne ušetriť, ochrániť životné prostredie a získať overenú kvalitu.

Overenú kvalitu model HP Compaq 6200 Pro SFF určite ponúka. Recenzovaný model je osadený procesorom Intel Core i3 2120, taktovaný na frekvencii 3.30 GHz. Jeho „druhou rukou“ je operačná pamäť typu DDR3 o kapacite 4 GB. O ukladanie dát sa stará 500 GB HDD disk. Zobrazenie na monitore umožňuje grafická karta Intel HD Graphics 2000.

V úvode sme spomenuli, že sám výrobca tento počítač radí do kategórie firemných počítačov. Potvrdzujú to aj uvedené parametre. Je ideálny do kancelárie, či domácnosti na bežnú prácu. Svižne pracuje s kancelárskymi operáciami a hravo „surfuje“ na internete. Vynikajúce vyladená architektúra hardvérových komponentov zabezpečuje garantovanú stabilitu a dlhú životnosť. Uvedené parametre budú na takúto bežnú prácu stačiť ešte dlhé roky.

Recenzia: Kvalitný nástroj HP Compaq 6200 Pro SFF

Čo povedať na záver?

HP Compaq 6200 Pro SFF je overeným modelom, pri ktorom netreba ísť do detailov. Ak zákazník vie, čo chce – potrebuje spoľahlivý počítač na bežnú, každodennú prácu, HP Compaq 6200 Pro SFF je vynikajúcou voľbou. Poteší stabilná hardvérová architektúra s dlhou životnosťou a široká konektivita (množstvo USB a ďalších potrebných konektorov). V uvedenej cenovej kategórii, s originálnym operačným systémom Windows 7 Professional a 2 ročnou zárukou nie je nad čím špekulovať.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať:

logo fujitsu lifebook Zebracomp.skModelová rada Lifebook od Fujitsu je primárne tvorená pre biznis sféru. To znamená, že sú použité tie najlepšie materiály ako hliník, či horčík, aby sa zabezpečila odolnosť a ochrana dát. 

Po kompletnom repase sú tieto notebooky rovnako výkonné akurát cena je niekedy aj o 70% nižšia ako by ste si kúpili nový notebook. 
Repasované notebooky Fujitsu spájajú japonskú kvalitu a precíznosť so slovenskou cenou a preto sú mimoriadne obľúbené vo firmách, v domácnosti, či na úradoch.

logo fujitsu repasované notebookyNajväčší japonský výrobca výpočtovej techniky Fujitsu sa po svete preslávil vďaka svojej spoľahlivosti a výkonu. 
A skutočne, miera reklamácií repasovaných notebookov Fujitsu je u nás rovná takmer nule. 

V priebehu rokov získalo Fujitsu viac ako 34 000 patentov, ktoré pomohli zdokonaliť ich produkty. 
Vo Fujitsu navyše myslia aj na ekologický aspekt. Všetky tablety a notebooky spoločnosti Fujitsu dodržiavajú globálne normy environmentálnej bezpečnosti a dodávajú sa so spoľahlivým štandardom Energy Star.
Medzi ich najvyššie biznis modely notebookov patrí predovšetkým rada Lifebook a práve túto modelovú radu u nás ponúkame.

Recenzia: Kvalitný nástroj HP Compaq 6200 Pro SFF

Podobné príspevky

Pridaj komentár