repasované notebooky, repasované počítače, predaj, servis
Repasované notebooky a počítače, ktoré šetria životné prostredie a aj vašu peňaženku
info@zebracomp.sk     0950 396 001
Recenzia – Notebook Dell Latitude E5430 - ideálny do firmy alebo domácnosti

Recenzia – Notebook Dell Latitude E5430 – ideálny do firmy alebo domácnosti

Zebrička vám prináša recenziu na zaujímavý notebook s názvom Dell Latitude E5430. Zamysleli ste sa niekedy nad tým, na čo je taká recenzia dobrá? Recenzia je akýsi posudok nejakej veci alebo diela. Rozhodli sme sa, že „posúdime“ práve model Dell Latitude E5430 aj z toho dôvodu, že je u používateľov veľmi obľúbený aj ako obnovený (repasovanú priamo u výrobcu). Ste zvedaví?

Notebook Dell Latitude E5430 na prvý pohľad

Notebook Dell Latitude E5430

Na prvý pohľad notebook pôsobí konzervatívne, pripravený spracovať každú požiadavku používateľa a to za každú cenu. Pôsobí ako vždy pripravený spoločník zdolať dlhé hodiny náročnej práce. Rovnako pôsobí ako vynikajúci spoločník pri „prehrabávaní sa“ na internete. Jeho „mohutný“ vzhľad je podporený aj premyslenou mechanicky odolnou konštrukciou. Pri cestovaní a prenášaní sa oň rozhodne nemusíte báť. Ani silnejšie nárazy, či pády ho nevyvedú z miery. Na prvý pohľad vyzerá ako skalný priateľ, ktorý vás vo svete informačných technológií nenechá nikdy v štichu.

To čo niektorých používateľov zaujíma najviac – výkonová stránka

Ako sme už v podnadpise spomenuli, pri rozhodovaní sa o kúpe toho správneho notebooku, niektorí používatelia kladú najväčší dôraz na výkonnostnú stránku – parametre. Poďme sa teda na to pozrieť. Notebooku bol darovaný ako hlavný „mozog“ procesor Intel Core i5 3320M taktovaný na frekvenciu 2.60GHz. Notebooku bola priradená spolupráca s operačnou pamäťou – dnešnou klasikou o kapacite 4GB RAM. Vaše dáta bezpečne uloží rýchly 128GB SSD – pevný disk. Kontakt s 14“ (palcovou) obrazovkou sprostredkúva grafický čip Intel HD Graphics.

Dell Latitude E5430

S prihliadnutím na uvedené parametre môžeme súdiť, že sa jedná o notebook určený primárne na pracovné účely a na zábavu – voľný čas. Pracovnými účelmi máme na mysli samozrejme prácu s kancelárskymi balíčkami (ako je napríklad Microsoft Office, OpenOffice alebo LibreOffice – alebo ktorýkoľvek pracovný nástroj). Zábavu a voľný čas myslíme „byť v kontakte“ na sociálnych sieťach, pozeranie filmov, či práca (úprava) s fotografiami alebo základnými strihom videa. V jednoduchosti sa jedná o univerzálny notebook, ktorý bežného používateľapracovníka úplne uspokojí.

Holá! Registruj/prihlás sa pre zobrazenie celého článku...

Prihlásenie

Registrovať sa

Súhlasím so Zásadami spracovania a ochrany osobných údajov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *