repasované notebooky, repasované počítače, predaj, servis
Repasované notebooky a počítače, ktoré šetria životné prostredie a aj vašu peňaženku
info@zebracomp.sk     0950 396 001
24h DORUČENIE pre REGISTROVANÝCH VŹDY ZDARMA 24h DORUČENIE pre REGISTROVANÝCH VŽDY ZDARMA
ŠTUDENTI a Dôchodcovia: 5% ZĽAVA ŠTUDENTI a Dôchodcovia: -5% ZĽAVA na celý nákup
ODBORNÁ POMOC PRI VÝBERE repasovaných produktov ODBORNÁ POMOC PRI VÝBERE repasovaných produktov
Sme vám k dispozícii 24 / 7 - neváhajte zavolať ;) Sme vám k dispozícii 24 / 7 - neváhajte zavolať ;)
 Notebooky >>
 Počítače >>
 LCD monitory >>
 Naše tipy ;) >>

Recenzia: Výkonný pomocník – Notebook Lenovo ThinkPad L412

Recenzia: Výkonný pomocník – Notebook Lenovo ThinkPad L412

Olaa! Do rúk sa nám dostal fajnový notebook s hrdým názvom Lenovo ThinkPad L412 . Kto to ešte nevie, rada Lenovo ThinkPad patrí medzi obľúbené u používateľov v pracovnom prostredí. Vo firmách, pri práci na cestách a podobne. Ich priamymi konkurentmi sú napríklad notebooky HP EliteBook, či Dell Latitude. Ako možno tento notebook hodnotiť z používateľského hľadiska? Čítajte ďalej.

Čo je na ThinkPadoch zaujímavé na prvý pohľad?

Na prvý pohľad je na ThinkPadoch zaujímavé to, že keď ich používatelia majú hodnotiť na prvý pohľad, povedia, že vyzerajú ako nejaká stará „vykopávka“. A v podstate majú sčasti pravdu. ThinkPady si zachovávajú svoj konzervatívny dizajn v podstate od prvých modelov. Pozrite sa, ako vyzerali prvé ThinkPady:

Recenzia: Výkonný pomocník - Notebook Lenovo ThinkPad L412

A teraz sa pozrite na to, ako vyzerá recenzovaný Lenovo ThinkPad L412:

Recenzia: Výkonný pomocník - Notebook Lenovo ThinkPad L412

 

No čo na to poviete? 🙂 Tá podobnosť. Zachovaný tmavý dizajn, príjemná klávesnica tak typická pre ThinkPady, trackpoint a tlačidlá touchpadu. Samozrejme sa časom zmenilo to, čo sa ukrýva vo vnútri – hardvér.

Výkonnostná stránka z pohľadu používateľa

Je treba podotknúť, že sa jedná o repasovaný (obnovený) kúsok. Aktuálne je v ponuke model L412, ktorý bol repasovaný (obnovený) priamo na linkách výrobcu a viacnásobne bola overená jeho funkčnosť a stabilita – podobne ako bol overený aj v našom servisnom stredisku.

Jeho mozgom je výkonný mobilný procesor zvučnej značky Intel. Intel Core i5 520M taktovaný na frekvenciu 2,4 GHz si ľahko poradí s dnešnými pracovnými záležitosťami, ako je vybavovanie online záležitostí, práca s grafickými programami (ako je Photoshop, GIMP a podobne), či kancelárskymi balíčkami. V tomto ho dopĺňa operačná pamäť o kapacite 4 GB DDR3. Aj veľkosť disku 160 GB HDD napovedá, že sa jedná o konfiguráciu primárne určenú na pracovné záležitosti. Ak niekto hľadá notebook za priaznivú cenu do firmy alebo domácnosti a jeho určenie má byť na bežnú prácu, či surfovanie na internete, Lenovo ThinkPad L412 je určený práve pre vás 🙂 S radosťou bude vašim pomocníkom aj na cestách. Využijete ho na spríjemnenie cesty, alebo napríklad aj študenti ho využijú na spracovanie úloh zo školy.

Notebook je dokonale prispôsobený potrebám bežných používateľov. A to svojim rozmerom, výkonom, ale aj rozmiestnením funkčných tlačidiel pre komfortné ovládanie programov.

Holá! Registruj/prihlás sa pre zobrazenie celého článku...

Prihlásenie

Registrovať sa

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *