Powered by Smartsupp

Repas Monitory - 3,5 MM JACK - AUDIO IN - Áno

V kategórii monitorov nájdete rôzne typy displejov a obrazoviek, ktoré vám poskytnú optimálny vizuálny zážitok pri práci, hraní hier alebo sledovaní multimédií. Naša ponuka monitorov zahŕňa rôzne veľkosti, rozlíšenia a technológie, aby sme uspokojili rôzne potreby a preferencie.

Medzi monitorové kategórie patria:

  1. Gaming monitory: S vysokými obnovovacími frekvenciami a nízkou odozvou pre plynulý herný zážitok.

  2. Ultrawide monitory: S pomerom strán 21:9 pre širšie zobrazenie a zvýšenú produktivitu.

  3. Profesionálne monitory: S vysokým rozlíšením a farebnou presnosťou pre grafické dizajny, videoeditovanie a iné profesionálne účely.

  4. 4K monitory: S ultra-vysokým rozlíšením pre detailné zobrazenie a výnimočnú vizuálnu kvalitu.

  5. Curved monitory: S zakriveným displejom pre lepšiu imerziu a komfort pri sledovaní.

  6. Office monitory: S funkciami ako flicker-free a low blue light pre pohodlné dlhodobé používanie v kancelárskom prostredí.

Navštívte náš web zebracomp.sk pre aktuálne ponuky a špeciálne akcie pri nákupe monitorov. Bez ohľadu na to, či hľadáte monitor pre hranie, profesionálne využitie alebo každodenné kancelárske úlohy, naša ponuka vám poskytne spoľahlivé a kvalitné možnosti. Nakupujte s dôverou a získajte skvelý monitor od zebracomp.sk.

Rýchle info Výpredej
Obrázok

AG NEOVO M-17

Na sklade
60 €
50 € bez DPH
17" TFT LCD/1280x1024/16ms/repro 2x2W/3,5mm jack/USB Hub/VGA/DVI/externý zdroj

Recenzia: AOC E2460PQ LED 24" Biely

Recenzia: AOC E2460PQ LED 24" Biely

Úvod

AOC E2460PQ LED 24" monitor je navrhnutý tak, aby ponúkol kvalitné zobrazenie a spoľahlivý výkon pre každodenné použitie. Tento model s Full HD rozlíšením, LED technológiou a rôznymi portmi na pripojenie poskytuje rôznorodé možnosti využitia. Poďme sa pozrieť na jeho silné a slabé stránky.

Poradca

Ako správne vybrať vhodný monitor k stolovému PC: Praktický sprievodca

Ako správne vybrať vhodný monitor k stolovému PC: Praktický sprievodca

Pri výbere monitora pre váš stolový počítač je dôležité zvážiť niekoľko faktorov, ktoré ovplyvnia vašu pracovnú efektivitu, pohodlie pri práci alebo hrách a celkovú zážitok z používania. Tu je praktický sprievodca, ktorý vám pomôže vybrať ten najlepší monitor pre vaše potreby.

{newsletter_email}