Powered by Smartsupp

Lenovo notebooky

Lenovo je popredný svetový producent počítačov a notebookov. Ich biznisové notebooky zo série ThinkPad sa stali legendárne a udávajú trendy v oblasti bezpečnosti, ochrany a spoľahlivosti notebookov.

Firma sa v roku 2012 stala svetovou dvojkou v predaji osobných počítačov. Na našej stránke nájdete desiatky modelov osvedčených rád ThinkPad a IdeaPad s Windows a 2 ročnou zárukou už od 189 €.

Ak potrebujete predĺžiť záruku, nie je problém a to dokonca až na 48 mesiacov.

Viac zaujímavostí o notebookoch Lenovo ThinkPad a značke ako takej nájdete v blogu 10 zaujímavých faktov o Lenovo ThinkPad


Lenovo ThinkPad T440p – Podrobný Popis Konfigurácie a Vlastností

Lenovo ThinkPad T440p – Podrobný Popis Konfigurácie a Vlastností

Materiály a Konštrukcia:

  • Hliníkový Rám a ABS Plastové Kryty: Lenovo ThinkPad T440p disponuje kvalitným hliníkovým rámom, ktorý poskytuje stabilitu a odolnosť voči nárazom a tlaku. ABS plastové kryty pridávajú na odolnosti a chránia notebook pred bežným opotrebovaním. 

Moja skúsenosť s T460.

Moja skúsenosť s T460.

Kúpil som repasovaný notebook Lenovo ThinkPad T460 a nemôžem byť spokojnejší s týmto nákupom. Sám som pomerne náročným užívateľom, a tento notebook mi poskytol presne to, čo som od neho očakával.

Výkon a Rýchlosť: Procesor Intel Core i7 6. generácie a 16 GB pamäte DDR4 SODIMM zabezpečili vysoký výkon a rýchle spracovanie údajov. Bez problémov som mohol spustiť viacero aplikácií súčasne, a výkon bol stále plynulý a spoľahlivý.


Aké vlastnosti ponúka Lenovo ThinkPad T450?

Aké vlastnosti ponúka Lenovo ThinkPad T450?

Ahoj! Ako predajca výpočtovej techniky a recenzent som osobne niekolko rokov používal Lenovo ThinkPad T450, a preto sa môžem s vami podeliť o niektoré z najsilnejších funkcií, ktoré používatelia uviedli na základe svojich osobných skúseností.

{newsletter_email}