Môžeme položiť rovnakú dôležitú otázku, ako v prípade repasovaných notebookov. Je možnosť pri kúpe počítačov výrazne ušetriť. Prečo tak mnoho ľudí neurobí? Okrem ušetrenia majú možnosť získať najvyššie modelové rady od uznávaných výrobcov ako HP, DELL, či Lenovo. Naša ponuka zahŕňa práve tieto repasované počítače (obnovené počítače) priamo od výrobcov. Viac o repasovanej výpočtovej technike sa dočítate TU.

Ako by ste reagovali, keby vám predajca pri predaji povedal, že počítač je repasovaný?

Ľudia sú zvyknutí kupovať nové veci. Ľudia cítia nedôveru, keď majú kupovať niečo používané. Je to aj napriek tomu, že bazárový predaj je u nás veľmi obľúbený. Je to hlavne vďaka skutočnosti, že pri kúpe sa dá pekne ušetriť. Prečo potom ľudia cítia nedôveru, keď používané – repasované veci predáva seriózna firma? K predávanej výpočtovej technike navyše zákazníci dostanú štandardnú, 2 ročnú záruku, čo pri bazárovom predaji nie je pravidlom 🙂 Keď sme sa na to ľudí pýtali, vraveli, že keď sa jedná o firmu, myslia si, že ich chce firma nejakým spôsobom „okabátiť“.

Presvedčte sa sami 🙂

Ľudia, ktorí obnovenú výpočtovú techniku najvyšších modelových tried priamo od výrobcov používajú hovoria, že už nikdy nechcú nič iné. Možno ste medzi nimi práve aj vy. A možno nie a nastal čas na tento zlom u vás 🙂

[responsive_youtube https://www.youtube.com/watch?v=3T1Pd8n5PHc]

Repasované počítače? Nemíňaj zbytočne viac ako ostatní - Aký je Tvoj výber? :)

Určite sa pozrite na tieto naše tipy: