Powered by Smartsupp

NUC mini

NUC, alebo Next Unit of Computing, je produktová línia minipočítačov vyvinutá spoločnosťou Intel. Tieto počítače majú malé rozmery a vysoký výkon, čo ich robí ideálnymi pre rôzne použitia, od kancelárskej práce až po zábavu a multimédiá.

V našej kategórii NUC nájdete rôzne modely, ktoré ponúkajú rôzne procesory, kapacity RAM, disky a operačné systémy. Intel ponúka NUC počítače s rôznymi procesormi, od Celeron až po Core i7, aby ste si mohli vybrať ten správny počítač pre vaše potreby.

NUC počítače sú tiež vybavené rôznymi portmi pre pripojenie k rôznym zariadeniam, ako napríklad monitorom, klávesniciam a myšiam, ako aj rôznym perifériám. Niektoré modely NUC počítačov sú tiež vybavené bezdrôtovou konektivitou pre pripojenie k internetu a ďalším zariadeniam.

NUC počítače sú tiež jednoduché na inštaláciu a použitie a ich malé rozmery znamenajú, že ich môžete umiestniť kdekoľvek, kde je dostupný stôl alebo iná plocha. Navyše, NUC počítače sú veľmi úsporné a tiché, čo znamená, že sa nemusíte obávať rušivého hluku, keď pracujete alebo sa zabávate.

Ak hľadáte kompaktný a výkonný počítač, ktorý je ideálny pre rôzne použitia, NUC počítače od spoločnosti Intel sú skvelou voľbou. V našej kategórii nájdete rôzne modely NUC počítačov, ktoré sa prispôsobia vašim potrebám a ponúkajú vysoký výkon a spoľahlivosť od popredného výrobcu.

{newsletter_email}