Powered by Smartsupp

Rozšírujúce rámiky

V kategórii rozširujúcich rámcov a expanzných bayov nájdete u nás výber praktických riešení na rozšírenie kapacity a funkcií vášho počítača. Tieto zariadenia sú navrhnuté tak, aby vám umožnili jednoduché pripojenie a využívanie dodatočných komponentov alebo úložného priestoru.

Naša ponuka rozširujúcich rámcov zahŕňa rôzne typy. Diskové rámy a skrinky vám umožnia pridávať ďalšie pevné disky alebo SSD, čítače pamäťových kariet sú ideálne pre rýchle a jednoduché čítanie rôznych typov pamäťových kariet. Externé USB huby rozšíria konektivitu vášho počítača o dodatočné USB porty. Rámy pre optické mechaniky vám poskytnú možnosť pridať ďalšiu optickú mechaniku alebo Blu-ray prehrávač. Rámy pre ventilátory prispejú k optimalizovanému chladeniu vášho systému.

Navštívte náš web zebracomp.sk pre aktuálne ponuky a špeciálne akcie pri nákupe rozširujúcich rámcov a expanzných bayov. Bez ohľadu na to, či potrebujete rozšíriť úložný priestor, pridať ďalšie porty alebo vylepšiť chladenie vášho počítača, naša ponuka vám poskytne spoľahlivé a efektívne možnosti. Nakupujte s dôverou a získajte kvalitné rozširujúce rámy od zebracomp.sk.

{newsletter_email}