repasované notebooky, repasované počítače, predaj, servis
Repasované notebooky a počítače, ktoré šetria životné prostredie a aj vašu peňaženku
info@zebracomp.sk     0950 396 001

Skutočný príbeh: „Bežný“ notebook už nikdy viac!

Vraj nie je notebook ako notebook. O tom sa denne presviedčajú mnohí používatelia. Niekto berie ohľad na parametre, na vzhľad a niekto na celkovú životnosť a z toho vyplývajúci dobrý pocit z investície. Prečítajte si príbeh jednej z našich zákazníčok:

Dnes uplynul tretí mesiac, ako som v práci dostala svoj nový notebook. Myslím, že prišiel čas aby som sa s vami podelila o môj príbeh. Pre tieto účely by som tento príbeh nazvala : „Bežný“ notebook už nikdy viac!

Nový a ako z rozprávky

Začiatok nášho príbehu bol ako z rozprávky. Po prvý krát som ho uvidela na svojom stole. Bol zabalený v nádhernom a luxusnom obale. Srdce sa mi rozbúšilo a dlane sa začali potiť. Skrátka, bola to láska na prvý pohľad. Ihneď som si ho rozbalila a obdivovala som svôj nový objav. Vyzeral priam dokonalo. Mal krásne oblé hrany a priam žiarivý povrch.

Nadšenie

Potom ako mi ho kolega nainštaloval som začala objavovať jeho ďalšie vymoženosti. Už na prvý pohľad bolo jasné, že grafika je veľmi na vysokej úrovni. Veľmi sa technike nerozumiem, ale rozdiel medzi displejom nového a starého notebooku bol viditeľný. Grafika nemala chybu, tak isto ani zvuk pri prehrávaní videí a tak sa moje nadšenie len stupňovalo. Môj starý notebook ostal zabudnutý takmer okamžite. Čím dlhšie som obdivovala moju novú lásku, tým viac som si bola istá , že toto je ten najlepší notebook. Veľkou výhodou bolo aj to, že som ho mala dovolené používať aj na súkromné účely. Vzala som si ho do tašky a bežala som na autobus. Dávala som naň veľký pozor, predsa len bol nový. Veľmi som si ho obľúbila a môj pôvodný notebook zapadal prachom. Takýto bezstarostný vzťah medzi mnou a novým ASUSom vydržal necelé tri týždne.

Skutočný príbeh: „Bežný“ notebook už nikdy viac!

Designed by jcomp / Freepik

A potom to prišlo

Bola krásna slnečná  sobota a ja som sa balila na dovolenku. Ako obvykle som notebook položila do mojej cestovnej kabelky a hneď vo vedľajšom vrecúšku bol položený lak na nechty. Nepríjemné prekvapenie prišlo v momente, keď som ho vo Francúzsku zapla. Zrazu sa na obrazovke objavil čierny pás. Na kryte displeja bola malá ryha. Asi od laku? Od fľaštičky sprostého laku? Nechápala som, prečo a ani ako sa tam ten pás dostal a tak som okamžite zašla do opravy. Veľmi rýchlo ho diagnostikovali a verdikt znel, že som si to spôsobila sama. Čiže môj hlúpy lak spôsobil to, že už navždy budem mať čierny pás na obrazovke.

Ďalšie problémy

Holá! Registruj/prihlás sa pre zobrazenie celého článku...

Prihlásenie

Registrovať sa

Súhlasím so Zásadami spracovania a ochrany osobných údajov

Aby Vám neušlo:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *