Tipy a triky

Späť do školy 2018 so zebracomp.sk

[ujicountdown id=”VYPREDAJ_LDP” expire=”2018/09/02 20:00″ hide=”true” url=”” subscr=”” recurring=”” rectype=”second” repeats=””]

Čo vám napadlo ako prvé, keď ste si prečítali v nadpise „späť do školy“? Niektorých „oblapí“ panika, iní sa vcelku potešia. To záleží na okolnostiach

Žiaci základných a stredných škôl, študenti vysokých škôl

Pre žiakov, študentov, či pre všetkých, ktorí potrebujú kvalitnú výpočtovú techniku, máme vždy k dispozícii spoľahlivé notebooky a počítače, ktoré pomáhajú pri každodennom štúdiu, či práci.

V tomto období, možno zvanom „Späť do školy 2018“, pre vás vyberáme aktuálne tipy so zvýhodnenými, študentskými cenami. Ponuka je časovo limitovaná alebo platí do vypredania zásob jednotlivých kusov, preto neváhajte, vyberajte a objednávajte už teraz:

Otázky? Ochotne poradíme a radi pomôžeme s výberom, neváhajte nás ihneď kontaktovať:

logo fujitsu repasované notebookyNajväčší japonský výrobca výpočtovej techniky Fujitsu sa po svete preslávil vďaka svojej spoľahlivosti a výkonu. 
A skutočne, miera reklamácií repasovaných notebookov Fujitsu je u nás rovná takmer nule. 

V priebehu rokov získalo Fujitsu viac ako 34 000 patentov, ktoré pomohli zdokonaliť ich produkty. 
Vo Fujitsu navyše myslia aj na ekologický aspekt. Všetky tablety a notebooky spoločnosti Fujitsu dodržiavajú globálne normy environmentálnej bezpečnosti a dodávajú sa so spoľahlivým štandardom Energy Star.
Medzi ich najvyššie biznis modely notebookov patrí predovšetkým rada Lifebook a práve túto modelovú radu u nás ponúkame.

logo fujitsu lifebook Zebracomp.skModelová rada Lifebook od Fujitsu je primárne tvorená pre biznis sféru. To znamená, že sú použité tie najlepšie materiály ako hliník, či horčík, aby sa zabezpečila odolnosť a ochrana dát. 

Po kompletnom repase sú tieto notebooky rovnako výkonné akurát cena je niekedy aj o 70% nižšia ako by ste si kúpili nový notebook. 
Repasované notebooky Fujitsu spájajú japonskú kvalitu a precíznosť so slovenskou cenou a preto sú mimoriadne obľúbené vo firmách, v domácnosti, či na úradoch.

Podobné príspevky

Pridaj komentár