Zavrieť

Kupón predstavuje príslušnú zľavu na celý Váš nákup. Príslušný kupón na zľavu sme Vám zaslali na Vami zadaný e-mail. Kupón na zľavu si uplatníte v prvom kroku košíka. Pod zoznamom objednávaných produktov je políčko „Kód kupónu“. Do tohto políčka vložíte váš kupón na zľavu a kliknete na tlačidlo „Použiť kupón“. Ak je kupón zadaný správne a je platný, zľava sa vám automaticky prepočíta :)
Špeciálna ponuka pre Vás odomknutá!
Teraz máte šancu získať na Váš nákup zaujímavú zľavu! Budete mať šťastie? Zatočte kolesom!
* Zatočiť kolesom šťastia môžete iba raz.
* Ak vyhráte, využite svoj kupón pri nákupe
* Kód na zľavu Vám zašleme na Vami zadaný e-mail

Súťaž o perfektnú hernú myš GXT 161 Disan od Trust Gaming

Práve teraz máš možnosť od Zebry vyhrať perfektnú hernú myš GTX 161 Disan od Trust Gaming v hodnote 29,90 €. Ide o bezdrôtovú hernú myšku s vstavanou dobíjateľnou batériou a RGB podsvietením. Pre herné, ale aj pracovné účely má vysoko presný optický snímač s rozlíšením 3 000 DPI. Vstavaná dobíjateľná batéria vydrží až 30 hodín nepretržitej prevádzky. RGB podsvietenie si môžete prispôsobiť podľa svojho gusta :). Má vstavanú pamäť pre uloženie až 5 herných profilov. K dispozícii je software k programovaniu tlačidiel a podsvietenia. Pracovať s ňou môžete aj počas dobíjania. Bezdrôtový dosah až 8 metrov 😉 Vyhrajte ju práve Vy! Zapojte sa do súťaže vyplnením kratučkého formulára nižšie:

Zapoj sa tu:

Súťaž končí v piatok 30.11.2018. Výhercu vyžrebujeme niekoľko dní po ukončení súťaže. Pre zapojenie sa do súťaže, vyplň políčka nižšie, zaberie Ti to len niekoľko sekúnd:

Pravidlá súťaže sú TU >>. Výhercu vyžrebujeme niekoľko dní po ukončení súťaže. Každému súťažiacemu pošleme potom video zo žrebovania na jeho email, pomocou ktorého sa zapojil do súťaže. Do súťaže sú zaradení všetci používatelia, ktorí vyplnili požadované políčka, svoje meno/prezývku a platnú e-mailovú adresu. Tak na čo ešte čakáš? 😉

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná.

Vytoč si zľavu!
Kinly get back to your previous orientation view... your wheel is rolling there...