Zavrieť

Kupón predstavuje príslušnú zľavu na celý Váš nákup produktov z kategórie "Naše tipy" pri hodnote nákupu nad 100 € s DPH. Príslušný kupón na zľavu sme Vám zaslali na Vami zadaný e-mail. Kupón na zľavu si uplatníte v prvom kroku košíka. Pod zoznamom objednávaných produktov je políčko „Kód kupónu“. Do tohto políčka vložíte váš kupón na zľavu a kliknete na tlačidlo „Použiť kupón“. Ak je kupón zadaný správne a je platný, zľava sa vám automaticky prepočíta :)
Špeciálna ponuka pre Vás odomknutá!
Teraz máte šancu získať na Váš nákup zaujímavú zľavu! Budete mať šťastie? Zatočte kolesom!
* Zatočiť kolesom šťastia môžete iba raz.
* Ak vyhráte, využite svoj kupón pri nákupe
* Kód na zľavu Vám zašleme na Vami zadaný e-mail
* Zlava platí na celú kategóriu produktov "Naše tipy" pri hodnote nákupu nad 100 € s DPH

Súťaž o štýlový Bluetooth Repro GEMBIRD SPK-BT-05

Práve teraz máš možnosť od Zebry vyhrať štýlový Bluetooth Repro GEMBIRD SPK-BT-05 od Trust Gaming v hodnote 15,89 €.  Ide o štýlový bluetooth reproduktor s rôznymi efektami LED podsvietenia. Dosah bluetooth je do 10 metrov. Tiež prehráva hudbu priamo z MicroSD karty, či USB kľúča. Disponuje vyše 300h pohotovostným režimom a 5h prehrávaním hudby alebo využívaním ako handsfree na jedno nabitie 😉 Vyhraj ho práve Ty! Zapoj sa do súťaže vyplnením kratučkého formulára nižšie:

Zapoj sa tu:

Súťaž končí v piatok 22.02.2019. Výhercu vyžrebujeme niekoľko dní po ukončení súťaže. Pre zapojenie sa do súťaže, vyplň políčka nižšie, zaberie Ti to len niekoľko sekúnd:

Pravidlá súťaže sú TU >>. Výhercu vyžrebujeme niekoľko dní po ukončení súťaže. Každému súťažiacemu pošleme potom video zo žrebovania na jeho email, pomocou ktorého sa zapojil do súťaže. Do súťaže sú zaradení všetci používatelia, ktorí vyplnili požadované políčka, svoje meno/prezývku a platnú e-mailovú adresu. Tak na čo ešte čakáš? 😉

Súťaž o štýlový Bluetooth Repro GEMBIRD SPK-BT-05

Pozrite si naše aktuálne tipy:

12,49  9,90  s DPH

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná.

Vytoč si zľavu!
Kinly get back to your previous orientation view... your wheel is rolling there...