Články o repasovaných notebookoch a počítačoch

Takto vyhadzujete peniaze pri kúpe nového notebooku alebo počítača

Patríte medzi ľudí, ktorým záleží na výhodnej kúpe? Hľadáte ideálny pomer cena/výkon? Je vôbec možné pri kúpe výkonného notebooku, či počítača výrazne ušetriť? Čo máte na mysli, pod pojmom „výkonný“?

Notebook, či počítač na bežnú prácu

Obnovené notebooky na bežnú prácu sa pohybujú v cenových hladinách od 200 – 400 € s DPH. Prevedením, výkonom a životnosťou sú ideálne na bežnú prácu. Ide o prácu s kancelárskymi balíčkami, internetovú komunikáciu, práca s fotkami, pozeranie obľúbených filmov a podobne.

Oproti novým modelom v uvedenej cenovej hladine ide určite o výhodnejšiu kúpu:

  • Získate TOP business modelové triedy.
  • Vyšší výkon oproti novému v uvedenej cenovej hladine.
  • Dlhšiu životnosť vďaka TOP kvalitnému prevedeniu.

Je to presne to, čo väčšina ľudí pri kúpe notebooku, či počítača hľadá. Vyšší výkon za nižšiu cenu. Pri kúpe notebooku, či počítača na bežnú prácu môžeme povedať, že naozaj vyhadzujete peniazmi pri kúpe nového kusu. Zvoľte možnosť kúpy obnovených modelov. Navyše prispejete k udržateľnému rozvoju a ochrane životného prostredia – životný cyklus obnovených produktov je predĺžený.

Nové technológie

Na druhej strane, koho nepotešia nové technológie? Či už sa tieto technológie týkajú dizajnu, výpočtového výkonu, displejov – vieme sa pre ne nadchnúť 🙂 Niekoľko ľudí nám odkázalo, že predávame „staré šroty“. Náročným používateľom so špecifickými požiadavkami samozrejme obnovenú techniku neodporúčame. Ale ak hľadá niekto notebook, či počítač na bežnú prácu? Prečo nevyužiť možnosť rozumne ušetriť? Áno, veľa ľudí to nedokáže. A čo vy?

Na vaše prípadné otázky, či pripomienky radi zareagujeme:

logo fujitsu repasované notebookyNajväčší japonský výrobca výpočtovej techniky Fujitsu sa po svete preslávil vďaka svojej spoľahlivosti a výkonu. 
A skutočne, miera reklamácií repasovaných notebookov Fujitsu je u nás rovná takmer nule. 

V priebehu rokov získalo Fujitsu viac ako 34 000 patentov, ktoré pomohli zdokonaliť ich produkty. 
Vo Fujitsu navyše myslia aj na ekologický aspekt. Všetky tablety a notebooky spoločnosti Fujitsu dodržiavajú globálne normy environmentálnej bezpečnosti a dodávajú sa so spoľahlivým štandardom Energy Star.
Medzi ich najvyššie biznis modely notebookov patrí predovšetkým rada Lifebook a práve túto modelovú radu u nás ponúkame.

logo fujitsu lifebook Zebracomp.skModelová rada Lifebook od Fujitsu je primárne tvorená pre biznis sféru. To znamená, že sú použité tie najlepšie materiály ako hliník, či horčík, aby sa zabezpečila odolnosť a ochrana dát. 

Po kompletnom repase sú tieto notebooky rovnako výkonné akurát cena je niekedy aj o 70% nižšia ako by ste si kúpili nový notebook. 
Repasované notebooky Fujitsu spájajú japonskú kvalitu a precíznosť so slovenskou cenou a preto sú mimoriadne obľúbené vo firmách, v domácnosti, či na úradoch.

Podobné príspevky

Pridaj komentár