Tipy a triky

Teraz je ten správny čas na výhodnú kúpu pracovných PC a Notebookov

Naša ponuka je vždy široká a aktuálna. Niečo vám odporučíme my, niečo si vyberiete vy sami. Tento počítač (kancelársky pracant) Dell Optiplex 7020 SFF odporúčame do kancelárií, či na prevádzku. Windows 10 je v cene, 2 ročná záruka tiež. Je v prevedení SFF (Small Form Factor), čo znamená, že je menší ako bežné stolné počítače a tak nezaberie veľa miesta. Okrem uvedeného ho odporúčame aj preto, že je za zaujímavú cenu:

Kancelársky pracant, dokúpte aj 24″ širokouhlý LCD monitor:

Z aktuálnej ponuky na prácu kdekoľvek odporúčame HP ProBook 650 G1. Je v konfigurácii s Core i5 4200M, 8GB RAM, 128 GB SSD, uhlopriečka 15.6“, rozlíšenie displeja má 1920×1080 px. Windows 10 je už taktiež v cene, rovnako aj 2 ročná záruka.

HP ProBook 650 G1 pre úspešnú prácu na cestách:

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať:

logo fujitsu repasované notebookyNajväčší japonský výrobca výpočtovej techniky Fujitsu sa po svete preslávil vďaka svojej spoľahlivosti a výkonu. 
A skutočne, miera reklamácií repasovaných notebookov Fujitsu je u nás rovná takmer nule. 

V priebehu rokov získalo Fujitsu viac ako 34 000 patentov, ktoré pomohli zdokonaliť ich produkty. 
Vo Fujitsu navyše myslia aj na ekologický aspekt. Všetky tablety a notebooky spoločnosti Fujitsu dodržiavajú globálne normy environmentálnej bezpečnosti a dodávajú sa so spoľahlivým štandardom Energy Star.
Medzi ich najvyššie biznis modely notebookov patrí predovšetkým rada Lifebook a práve túto modelovú radu u nás ponúkame.

logo fujitsu lifebook Zebracomp.skModelová rada Lifebook od Fujitsu je primárne tvorená pre biznis sféru. To znamená, že sú použité tie najlepšie materiály ako hliník, či horčík, aby sa zabezpečila odolnosť a ochrana dát. 

Po kompletnom repase sú tieto notebooky rovnako výkonné akurát cena je niekedy aj o 70% nižšia ako by ste si kúpili nový notebook. 
Repasované notebooky Fujitsu spájajú japonskú kvalitu a precíznosť so slovenskou cenou a preto sú mimoriadne obľúbené vo firmách, v domácnosti, či na úradoch.

Podobné príspevky

Pridaj komentár