Tipy a triky

Tipy na darčeky 2018

[ujicountdown id="VYPREDAJ_LDP" expire="2018/12/19 00:00" hide="true" url="" subscr="" recurring="" rectype="second" repeats=""]

Pozrite si naše aktuálne tipy na darčeky 2018. Vianoce a darčeky, kto z nás sa už na ne neteší? 🙂 Keď ide o kupovanie darčekov, cítite sa byť v napätí alebo naopak, príjemne? Notebooky a počítače sú obľúbenými a žiadanými darčekmi, ktoré zaručenie potešia.

Chcete, aby vám ostalo viac peňazí na iné darčeky?

Predstavte si, že by ste mali kupovať notebook v požadovaných parametroch za 500 €. Teraz si predstavte, že notebook v požadovaných parametroch, ba ešte lepších, máte možnosť zohnať za 300 €. Ostalo by vám aj ja iné darčeky. Ktorú možnosť by ste si vybrali?

Práve u nás máte možnosť pri kúpe notebookov, či počítačov ušetriť.

Pozrite si teda naše tipy na darčeky:

Do rodiny, pre deti:

Na prácu, na cesty:

Neviete si vybrať? Veľmi radi poradíme, zavolajte nám:

logo fujitsu lifebook Zebracomp.skModelová rada Lifebook od Fujitsu je primárne tvorená pre biznis sféru. To znamená, že sú použité tie najlepšie materiály ako hliník, či horčík, aby sa zabezpečila odolnosť a ochrana dát. 

Po kompletnom repase sú tieto notebooky rovnako výkonné akurát cena je niekedy aj o 70% nižšia ako by ste si kúpili nový notebook. 
Repasované notebooky Fujitsu spájajú japonskú kvalitu a precíznosť so slovenskou cenou a preto sú mimoriadne obľúbené vo firmách, v domácnosti, či na úradoch.

Podobné príspevky

Pridaj komentár